СКОНТО ООД

Жребият за ЮЗ Трета лига бе изтеглен, вижте съперниците ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 31 Юли 2017 13:34

Ръководството на ЗС на БФС - София се срещна с представителите на клубовете от ЮЗ Трета лига

На 12 август (събота) от 18:00 ч. ще стартира новото футболно първенство в Югозападната Трета лига. Днес в столицата бе изтеглен жребият за сезон 2017/18 г. Групата ще бъде съставена от 18 отбора. Трета дивизия бе попълнена от тима на ОФК Елин Пелин, който стана последният участник в шампионата.

Считаният за основен фаворит отбор на ЦСКА 1948 ще открие сезона с домакинство на Беласица (Петрич). Вторият от миналото първенство състав на Септември (Симитли) ще приеме Германея (Сапарева баня).

Амбициозният тим на Хебър (Пазарджик) ще има визита на Балкан (Ботевград). Свобода (Пещера) пък ще открие кампанията си с мач пред собствена публика срещу Ботев (Ихтиман).

Изпадналият от Втора лига тим на Банско ще стартира с домакински двубой срещу Миньор (Перник). Жребият отреди още в първия кръг регионален сблъсък между Сливнишки герой (Сливница) и Чавдар (Етрополе).

Съставът на Рилски спортист (Самоков) ще има за съперник у дома селекцията на Вихрен (Сандански). Отборът на Марек (Дупница) посреща на стадион „Бончук“ гостите от Пирин (Разлог). Съставът на Пирин (Гоце Делчев) ще домакинства на новаците от ОФК Елин Пелин.

Есенният полусезон в ЮЗ Трета лига ще приключи на 25 ноември, когато са насрочени последните официални срещи за 2017 г. 

Velsport24.com
 

ЮГОЗАПАДНА ТРЕТА ЛИГА
 
ПРОГРАМА ЗА ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН
 
СЕЗОН 2017/18 г. 

                           I кръг
12 август 2017, събота, 18:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев 1937 (Ихтиман)               -
ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)                      -
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)       -
Пирин (Гоце Делчев) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)          -
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)             -
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                 -
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)             -
Банско (Банско) - Миньор (Перник)                          -
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)           -
                           II кръг
19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик)              -
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                  -
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                        -
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)           -
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)            -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Септември (Симитли)          -
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)              -
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         -
Свобода 2011 (Пещера) - ЦСКА 1948 (София)                  -
                           III кръг
26 август 2017, събота, 18:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Свобода 2011 (Пещера)     -
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                    -
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)              -
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         -
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)      -
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                      -
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)                -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                   -
                           IV кръг
2 септември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                     -
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 -
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)              -
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                 -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)   -
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)             -
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                    -
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Гоце Делчев)                -
ЦСКА 1948 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         -
                           V кръг
9 септември 2017, събота:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      -
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА 1948 (София)                    -
Септември (Симитли) - Свобода 2011 (Пещера)                -
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   -
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)       -
Банско (Банско) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)              -
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)         -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог)               -
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                        -
                           VI кръг
16 септември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                   -
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник)                      -
Германея (Сапарева баня) - Хебър 1918 (Пазарджик)          -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)      -
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                  -
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)             -
Свобода 2011 (Пещера) - Марек 1915 (Дупница)               -
ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли)                    -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)       -
                           VII кръг
23 септември 2017, събота:
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 -
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       -
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА 1948 (София)                   -
Сливнишки герой (Сливница) - Свобода 2011 (Пещера)         -
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                        -
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)          -
Хебър 1918 (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       -
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)                 -
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)                    -
                           VIII кръг
27 септември 2017, сряда:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)                 -
Германея (Сапарева баня) - Чавдар (Етрополе)               -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник)              -
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)           -
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)                -
Свобода 2011 (Пещера) - Банско (Банско)                    -
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)             -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)      -
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                  -
                           IX кръг
30 септември 2017, събота:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 -
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                 -
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)    -
Банско (Банско) - ЦСКА 1948 (София)                        -
Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера)            -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                 -
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                  -
Чавдар (Етрополе) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            -
Пирин 1941 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)             -
                           X кръг
7 октомври 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)            -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирин 1941 (Разлог)          -
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)                -
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                        -
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)             -
ЦСКА 1948 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)                -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)           -
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)           -
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                 -
                           XI кръг
14 октомври 2017, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)                -
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)           -
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                      -
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       -
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София)                 -
Миньор (Перник) - Свобода 2011 (Пещера)                    -
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                      -
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)              -
Германея (Сапарева баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     -
                           XII кръг
21 октомври 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         -
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)         -
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                    -
Свобода 2011 (Пещера) - Чавдар (Етрополе)                  -
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                        -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)    -
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград)              -
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                      -
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)          -
                           XIII кръг
28 октомври 2017, събота:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          -
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                     -
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли)              -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Гоце Делчев)               -
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           -
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София)                      -
Пирин 1941 (Разлог) - Свобода 2011 (Пещера)                -
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)               -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Вихрен 1925 (Сандански)      -
                           XIV кръг
4 ноември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             -
Беласица (Петрич) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            -
Свобода 2011 (Пещера) - Германея (Сапарева баня)           -
ЦСКА 1948 (София) - Пирин 1941 (Разлог)                    -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)         -
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)                      -
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)               -
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)             -
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско)               -
                           XV кръг
11 ноември 2017, събота:
Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     -
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)              -
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                      -
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)                    -
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       -
Германея (Сапарева баня) - ЦСКА 1948 (София)               -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Свобода 2011 (Пещера)        -
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                -
                           XVI кръг
18 ноември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                   -
Свобода 2011 (Пещера) - Вихрен 1925 (Сандански)            -
ЦСКА 1948 (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            -
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)      -
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                  -
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                    -
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                     -
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)        -
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)                  -
                           XVII кръг
25 ноември 2017, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)             -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Банско (Банско)                   -
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)               -
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                   -
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                  -
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)             -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)   -
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА 1948 (София)                -
Беласица (Петрич) - Свобода 2011 (Пещера)                  -
 
Източник: bulgarian-football.com
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСливнишки герой1:1ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.