СКОНТО ООД

Носител на Голям шлем със санкция в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 29 Май 2017 19:47

Радостин Джогански вече мисли за следващия футболен сезон

Играчи от три футболни клуба в Югозападната Трета лига бяха наказани след срещите от предпоследния XXXIII кръг на първенството.

За срок от 2 мача е лишен от състезателни права Радостин Джогански от Велбъжд (Кюстендил). Санкцията му бе наложена заради натрупани 9 жълти картона.

34-годишният футболист е носител на Голям шлем, тъй като е играл с екипа на всички третодивизионни тимове от своята област Кюстендил – Велбъжд, Марек (Дупница) и Германея (Сапарева баня). Освен това Радостин Джогански защитаваше цветовете на още един отбор в Югозападната „В“ група – Чепинец (Велинград) през календарната 2011 г.
 
Последните срещи от Трета лига твърдо пропускат още Илиян Илиев от Миньор (Перник) и Атанас Велев от Свобода (Пещера). Двамата са наказани за срок от 1 мач.

Илиян Илиев получи червен картон при домакинския успех с 2:0 срещу Пирин (Гоце Делчев). Атанас Велев пък бе декориран „в жълто“ за пети път през сезона.

ФК Беласица (Петрич) отнесе глоба в размер на 250 лева. Причината е нерегламентираното използване на пиротехнически изделия. Според доклада на длъжностните лица става дума за възпламенени бомбички на пистата от страна на феновете на „комитите“ в сблъсъка с Вихрен (1:1).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.