СКОНТО ООД

Юношите на Чепинец вдигнаха купата за №1 ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Май 2017 16:20
Двата отбора бяха поздравени след мача от областния председател на БФС - Пазарджик Спас Иванов

Отборът на Чепинец стана областен първенец при юношите старша възраст. Велинградската селекция направи силен пролетен полусезон и си осигури първото място в крайното класиране.

Спас Иванов връчи купата на капитана на велинградчани Краси Кючуков

Възпитаниците на треньорския тандем Ангел Минчев – Стефан Караманов бяха наградени веднага след домакинската победа срещу Брацигово със 7:0.

Велинградските футболисти триумфират със спечеления трофей

Трофеят на капитана на Чепинец Краси Кючуков връчи шефът на областната централа на БФС – Спас Иванов.

Юношеският отбор на Чепинец с наставници Ангел Минчев и Стефан Караманов стана областен първенец

По пътя си към първото място велинградчани записаха 10 победи, 3 равенства и 1 загуба. Головият баланс на Чепинец е 74 отбелязани и 20 допуснати попадения.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.