СКОНТО ООД

Наказаха 6 играчи от ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 06 Май 2017 14:48

Георги Дончев (вляво) ще отсъства в следващите 4 мача на Чепинец

Общо шестима състезатели от трета дивизия получиха лични санкции.

Най-дълго от терена ще отсъстват Стоян Манолски от Вихрен (Сандански) и Георги Дончев от Чепинец (Велинград). Двамата са наказани по доклад за срок от 4 срещи.

За 1 мач е аут Денис Иванов от Велбъжд (Кюстендил). Той бе изгонен при гостуването на своя тим на Сливнишки герой (Сливница).

Трима футболисти натрупаха по 5 жълти картона. Иван Спахиев от Пирин (Гоце Делчев), Атанас Колев от Марек (Дупница) и Костадин Харизанов от Свобода (Пещера) ще пропуснат по 1 среща.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)34+4688
 2 ЦСКА II (София)33+2871
3Вихрен (Сандански)34+2163
4Ботев (Ихтиман)34+1861
 5 Сливнишки герой (Сливница)34+1155
6Рилски спортист (Самоков)34-348
7Левски II (София)33+647
8
Балкан (Ботевград)34-146
9ФК Кюстендил34+445
10
Витоша (Бистрица)34-342
11Банско тийм34-641
 12 Септември (Симитли)34-241
 13 ЦСКА 1948 III (София)34-240
14ОФК Костинброд33-1839
 15 Славия II (София)34-1339
16Септември II (София)33 038
 17 Оборище (Панагюрище)34-2637
18Пирин (Разлог)34-2533
19Хебър II (Пазарджик)34-1930
20Чавдар (Етрополе)*34-1641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)16-2116
7Левски (Паталеница)16-1216
8
Вихър (Ветрен)17-2014
9
Сарая16-2212
10Величково16-368
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)24+1835
 12 Лозен23-3029
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)24-5821
16Спартак (Калугерово)22-3716
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.