СКОНТО ООД

Левски (Паталеница) вдигна купата на АБФ в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 06 Май 2017 13:29

Победителите от Левски (Паталеница) празнуват с шампионската купа

Отборът на Левски (Паталеница) спечели 12-тото издание на турнира за Купата на АБФ в Пазарджик, който е част от националната програма "Децата и футболът". В спора за първото място  малчуганите от Паталеница надиграха с минималното 1:0 миналогодишните първенци в турнира от ДФК Орлета (Пазарджик). В малкия финал за третото място децата на ФК Оборище (Панагюрище) победиха с 4:2 Чепинец (Велинград).

Отборите на Оборище и Чепинец бяха съперници в "малкия" финал

8 детски отбора от Пазарджишко на възраст до 13 години взеха участие в турнира, проведен на градския стадион "Георги Бенковски" в областния център. При официалното награждаване всеки от осемте участващи тима получи пълна футболна екипировка и топки.

Победителите получиха наградите си от кмета на Пазарджик Тодор Попов

Организаторите раздадоха и 9 индивидуални награди, осигурени от генералния спонсор на Националната програма "Децата и футболът" - "Кока-Кола". Те бяха връчени от кмета на Община Пазарджик Тодор Попов, шефа на Областния съвет на БФС Спас Иванов, генералния секретар на Асоциацията на българските футболисти (АБФ) Георги Бойчев, национала от "Лудогорец" (Разград) Йордан Минев, представители на местната футболна централа и ветерани.

Талантите на Чепинец - Петър Димитров (вляво) и Васил Алексов бяха наградени от национала Йордан Минев

Velsport24.com

Крайно класиране в турнира за Купата на АБФ в Пазарджик

1.    Левски (Паталеница)
2.    ДФК Орлета (Пазарджик)
3.    Оборище (Панагюрище)
4.    Чепинец (Велинград)
5.    Свобода (Пещера)
6.    Марица (Белово)
7.    ФК Батак
8.    ФК Брацигово 

Специален приз бе връчен на председателя на ОС на БФС - Пазарджик Спас Иванов (вляво)

Индивидуални призьори:

Най-добър вратар: Валентин Карагьозов (ДФК Орлета)
Най-добър защитник: Димитър Йовчев (ДФК Орлета)
Най-добър халф: Георги Радичев (Оборище)
Най-добър нападател: Йордан Бонев (Левски - Паталеница)
Голмайстор: Георги Динчев (Свобода)
Най-добър състезател: Иларион Иванов (ДФК Орлета)
Най-техничен футболист: Костадин Янакиев (Левски - Паталеница)
Най-полезен играч: Божидар Костадинов (Чепинец-Велинград)
Най-добър треньор: Стоил Фърцов (Левски - Паталеница)

Резултати от турнира:

Първи кръг

ДФК Орлета - Свобода 4:0
Марица (Белово) - Левски(Паталеница) 0:5
Оборище - Брацигово 5:0
Чепинец - Батак 4:1
 
Втори кръг
 
Левски - Оборище 6:0
Чепинец - Орлета 0:5
Брацигово - Марица 0:2
Свобода - Батак 6:2

Трети кръг

Мач за 7-8 място: Брацигово - Батак 2:4
Мач за 5-6 място: Марица - Свобода  0:4
Мач за 3-4 място: Оборище - Чепинец 4:2
Финал за 1-2 място: Левски - Орлета 1:0

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧавдар (Етр)3:1Славия II (Сф)
КРПирин (ГД)2:0Сливн. герой
КРБанско1:0ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември II (Сф)1:1Левски Раковски (Сф)
КРБалкан (Бот)2:0Ботев (Ихтиман)
 Марек (Дупница)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:1ЦСКА II (Сф)
КРГранит (Владая)2:1Левски II (Сф)
КРФК Кюстендил1:1Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)0:1ОФК Костинброд
 Септември (Сим)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етр)
18:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Пирин (ГД)
18:00Славия II (Сф)-:-Банско
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември II (Сф)
18:00Сливн. герой-:-Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски II (Сф)-:-Оборище (Пан)
18:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
18:00ЦСКА II (Сф)-:-Гранит (Владая)
18:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил
18:00Вихрен (Санд)-:-Надежда (Добр)
 ОФК Костинброд-почива

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.