СКОНТО ООД

Наставникът на Беласица изгоря за сблъсъка с ЦСКА 1948 ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 28 Март 2017 22:01

46-годишният Николай Димитров - Джаич загуби правата си за двубоя срещу ЦСКА 1948

Санкция спря старши треньорът на третодивизионния Беласица за решителния сблъсък срещу ЦСКА 1948 в турнира за купата на АФЛ. Наставникът на „комитите“ Николай Димитров – Джаич бе лишен от права за 1 среща и глобен с 250 лева.  

Решението на Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – София бе взето след разглеждане на допълнителен доклад на длъжностните лица от мача между Беласица и Свобода (1:1). В него е отразено, че наставникът на петричани е обидил главният съдия на срещата.

Санкцията от 1 среща и 250 лева е минимална за подобно провинение, но може да достигне до 3 мача, коментираха случая пред velsport24.com експерти в тази материя. 

На 29 март (сряда) от 16:00 ч. пък ще се изиграе дългоочакваният финал на Югозападната зона в турнира за купата на АФЛ. В него съперници на стадиона в Герман ще бъдат четвъртодивизионният тим на ЦСКА 1948 и Беласица (Петрич). Победителят от срещата ще се класира за полуфиналната фаза на надпреварата.

Носителят на трофея ще получи чек на стойност 10 000, а финалистът – 5000 лева от организаторите от АФЛ.

Георги БЕЛЕВ

Още по темата:

Футболист на Чепинец пропуска 2 мача

Кръг на червените картони в ЮЗ Трета лига

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 97 посетителя в сайта

Приятели

. .
.