СКОНТО ООД

Санкционираха Миньор (Пк) и 7 играчи в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 21 Март 2017 21:21

Зоналната дисциплинарна комисия спря състезателните права на 7 футболисти от Югозападния трети ешелон.

За натрупани 5 жълти картона за срок от 1 мач ще отсъстват от терена Мартин Таушанов от Беласица, Радостин Джогански от Велбъжд и Иван Редовски от Балкан (Ботевград). По 2 срещи пък пропуснат Атанас Димитров от Беласица и Жорж Георгиев от Велбъжд. Причината е достигнат лимит от 9 жълти картона.

Мартин Таушанов (с топката) отпада за домакинството на Беласица срещу Свобода (Пещера)

Двама футболисти бяха изгонени от игра в съботните двубои. Деян Борисов от Ботев (Ихтиман) и Благой Родов от Пирин (Разлог) са наказани за срок от 1 среща.

Лидерът на Балкан - Иван Редовски натрупа 5 официални предупреждения през този сезон

Имуществена санкция получи Миньор (Перник). „Чуковете“ са глобени със 125 лева заради нерегламентирано използване на пиротехнически средства от техните фенове на стадиона в Сливница.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ ТЛ, гр. 2 - XXX кръг (отл. среща)

24 май 2023 г. (сряда) - 11:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)3:0Левски II (Сф)

ЮЗ ТЛ, гр. 2 - отл. срещи

24 май 2023 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСептември II (Сф)5:1Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)2:0Пирин (ГД)

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - X кръг

27 май 2023 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСептември (Сим)1:1Чавдар (Етр)

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРОФК Костинброд3:2Сливн. герой
КРФК Кюстендил1:0Банско тиим

28 май 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)2:4Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XI кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:1Славия II (Сф)
КРПирин (Разлог)2:1Левски-Раковски (Сф)
КРГранит (Владая)2:3Ботев (Ихт)
КРЛевски II (Сф)5:1Пирин (ГД)
КРРилски спортист0:2Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)0:1ЦСКА III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - VIII кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър II (Пз)6:0Чепинец (Вел)
КРБрацигово0:1Чико-Бунара (Бяга)
ОТЛЛевски (Пат)-:-Величково

28 май 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРОборище II (Пан)1:2Балкан (Варв)
КРСарая1:4Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - VIII кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРТракия (Пз)1:2Юнак (Ивайло)
КРВихър (Ветрен)1:6Тракиец (Глав)
КРЗвезда (Семчиново)2:1Локомотив (Септ)

28 май 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛозен2:3Спартак (Пещ)
 Спартак (Кал)-почива

Обл. п-во за деца - VI кръг

21 май 2023 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Локомотив (Септ)

Крайно класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)18+2843
 2 Вихрен (Сандански)18+1133
3ФК Кюстендил18+429
4Чавдар (Етрополе)18+328
 5 ЦСКА II (София)18+322
6Банско тиим18-721
7Балкан (Ботевград)18-819
8
Сливнишки герой (Сливница)18-1519
9Септември (Симитли)18-818
10
ОФК Костинброд18-1117
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Левски II (София)21+1839
 12 Оборище (Панагюрище)21+938
13Рилски спортист (Самоков)21+936
14ЦСКА 1948 III (София)21+635
 15 Септември II (София)21+1534
16Ботев (Ихтиман)21+834
17Славия II (София)21-230
18
Пирин (Разлог)21-328
19Левски Раковски (София)21-926
20
Надежда (Доброславци)21-1723
21Пирин (Гоце Делчев)21-1321
22Гранит (Владая)21-2113
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)16+5741
 2 Балкан (Варвара)16+3840
3Брацигово16+1536
4Чепинец (Велинград)16+931
 5 Марица (Белово)16-425
6Чико-Бунара (Бяга)16-719
7Левски (Паталеница)15-1714
8
Сарая16-3210
9
Оборище II (Панагюрище)16-287
10Величково15-296
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25-2132
12 Спартак (Пещера)25-4727
13Спартак (Калугерово)24-2926
14Тракиец (Главиница)24-3824
 15 Звезда (Семчиново)24-3123
16Юнак (Ивайло)24-4021
17Вихър (Ветрен)24-5717
18
Лозен24-4216
19
Тракия (Пазарджик)24-3913
  

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.