СКОНТО ООД

Стартира шестото издание на фестивала „Пролетно хоро“ ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 18 Март 2017 12:49

Фестивалът започна при сериозен интерес от страна на публиката

Днес в 9:30 ч. в спортната зала на градския стадион във Велинград бе открит Националният фестивал „Пролетно хоро“, видя репортер на velsport24.com.

Домакините от ТК "Надежда" - Велинград се представиха първи в програмата

В шестото издание на събитието ще се включат рекордните над 1500 участници от цялата страна.

Участниците във фестивала "Пролетно хоро" демонстрираха отлично настроение

Първото изпълнение на фестивала по традиция бе на домакините от Танцов клуб „Надежда“ – Велинград.

Танцьорите от клуба в Пещера по време на фестивала във Велинград

Майсторските изпълнения на участниците от цялата страна бързо спечелиха аплодисментите на публиката. Фестивалът няма конкурсен характер.

Velsport24.com - Медиен партньор на Шести национален фестивал "Пролетно хоро"

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧавдар (Етр)3:1Славия II (Сф)
КРПирин (ГД)2:0Сливн. герой
КРБанско1:0ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември II (Сф)1:1Левски Раковски (Сф)
КРБалкан (Бот)2:0Ботев (Ихтиман)
 Марек (Дупница)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:1ЦСКА II (Сф)
КРГранит (Владая)2:1Левски II (Сф)
КРФК Кюстендил1:1Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)0:1ОФК Костинброд
 Септември (Сим)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етр)
18:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Пирин (ГД)
18:00Славия II (Сф)-:-Банско
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември II (Сф)
18:00Сливн. герой-:-Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски II (Сф)-:-Оборище (Пан)
18:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
18:00ЦСКА II (Сф)-:-Гранит (Владая)
18:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил
18:00Вихрен (Санд)-:-Надежда (Добр)
 ОФК Костинброд-почива

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.