СКОНТО ООД

Наказаха двама играчи на Вихрен ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 16 Март 2017 23:52

Зоналната дисциплинарна комисия спря състезателните права на четирима футболисти от Югозападната Трета лига.

По доклад на длъжностните лица за срок от 2 срещи е наказан Венцислав Стоянов от Вихрен (Сандански). Съотборникът му Никола Георгиев също е сред санкционираните. Той получи своя жълт картон №5 при визитата на „гладиаторите“ на Миньор (Перник), загубена с 2:3.

Един мач ще пропусне и играещият наставник на Ботев (Ихтиман) – Валери Свиленов. Младият специалист също натрупа пет официални предупреждения през този сезон.

Аут за 2 мача пък е Джордж Николов от Марек. Футболистът на дупнишкия клуб събра девет жълти картона.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Витоша (Бистрица)
КРОборище (Пан)0:0Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)0:2ЦСКА II (Сф)
КРРилски спортист1:2Костинброд
КРМиньор (Пк)1:0Септември II (Сф)
КРСептември (Сим)1:1Сливн. герой
КРБанско тиим1:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихт)2:0Левски II (Сф)
КРПирин (Рз)2:1Славия II (Сф)
КРФК Кюстендил0:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРЗвезда (Семч)3:3Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:1Чико-Бунара (Бяга)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Левски (Рак)-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVI кръг

24 февруаври 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Спартак (Кал)
КРТракия (Мирянци)1:2Вихър (Ветрен)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Оборище II (Пан)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Юнак (Ивайло)
14:00Лозен-:-Балкан (Варвара)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XII кръг

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Лесичово-:-ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)21+3055
 2 ЦСКА II (София)21+2249
3Вихрен (Сандански)21+939
4Балкан (Ботевград)21+436
 5 Рилски спортист (Самоков)21+536
6Сливнишки герой (Сливница)21+136
7Банско тийм21+131
8
ФК Кюстендил21+1130
9Ботев (Ихтиман)21-129
10
Витоша (Бистрица)21-228
11Левски II (София)21+326
 12 Септември II (София)21 026
 13 Септември (Симитли)21-424
14Хебър II (Пазарджик)21-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)21-920
16Славия II (София)21-2117
 17 Оборище (Панагюрище)21-2717
18ОФК Костинброд21-2016
19Пирин (Разлог)21-2115
20Чавдар (Етрополе)*21+2341*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+821
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово16+5437
3Сарая15+1630
4Вихър (Ветрен)15-123
 5 Оборище II (Панагюрище)14+522
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-3110
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

. .
.