СКОНТО ООД

СУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 във волейбола ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 03 Март 2017 20:43

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло-червено) се наложи срещу СУ "Васил Левски" при VIII - X клас 

На 26 февруари (неделя) се проведоха срещите от общинския етап на ученическите игри по волейбол. Домакин на мачовете бе залата към градския стадион във Велинград.

Отборът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло) спечели финала при девойките (XI - XII клас) 

При юношите и девойките се отличиха възпитаниците на СУ „Св. св. Кирил и Методий“, които завоюваха всички първи места.

Зрителите видяха атрактивен финал при юношите старша възраст (XI-XII клас)

Победителите спечелиха с резултат 2:1 гейма финалите срещу СУ „Васил Левски“ при юношите младша (VIII-X клас) и девойките старша възраст (XI-XII клас). СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се наложи с 2:1 гейма и срещу отбора на ПГГС „Христо Ботев“ при юношите старша (XI-XII клас). Четвъртата квота за участие на областните ученически игри по волейбол пък бе осигурена при девойките младша възраст (VIII-X клас), където нямаше други участващи отбори.

Победителите от СУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград при XI-XII клас

Най-голямата изненада във волейболния турнир поднесе селекцията на ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови, която се пребори за първото място в конкуренцията на общо 4 тима при момичетата (V-VII клас). Във финала възпитаничките на училилището в с. Пашови надвиха с 2:1 гейма връстничките си от СУ „Св. св. Кирил и Методий“. Трети финишира ученическия тим на СУ „Васил Левски“, а четвърти – ОУ „Христо Ботев“.

Съставът на ПГГС "Христо Ботев" се представи достойно в битката за първото място при XI-XII клас

Общински първенец при момчетата (V-VII клас) е отбора на ОУ „Христо Ботев“, който бе безпогрешен във финала с 2:0 гейма срещу състава на ОУ „Неофит Рилски“.

Възпитаниците на ОУ "Христо Ботев" (в зелено) са общински първенци при момчетата (V-VII клас)

Първенците в отделните възрасти ще представят община Велинград в областните ученически състезания по волейбол.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.