СКОНТО ООД

Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2016/17 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 03 Юни 2017 22:20

Ю Г О З А П А Д Н А Т Р Е Т А Л И Г А

сезон 2016/17 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/ 34 23 9 2 76 20 78
2 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 34 21 9 4 62 28 72
3 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 34 20 8 6 58 37 68
4 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 34 19 2 13 69 39 59
5 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 34 16 11 7 52 34 59
6 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 34 18 4 12 68 41 58
7 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 34 17 2 15 60 46 53
8 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 34 15 7 12 51 50 52
9 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 34 12 7 15 53 61 43
10 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 34 12 6 16 45 41 42
11 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 34 11 8 15 36 55 41
12 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 34 11 7 16 54 55 40
13 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 34 12 2 20 49 72 38
14 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 34 11 5 18 52 52 38
15 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 34 10 7 17 36 46 37
16 СВОБОДА /ПЕЩЕРА/ 34 11 4 19 36 75 37
17 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 34 9 5 20 44 63 32
18 ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/ 34 5 3 26 33 119 18

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.