СКОНТО ООД

Зима 2017: Всички съперници на Чепинец в контролите ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 22 Януари 2017 22:59

Наставникът Атанас Стоилов планира 7 проверки преди подновяването на първенството на ЮЗ Трета лига

Седем контролни срещи в разстояние на 21 дни очакват тима на Чепинец през зимната пауза.
 
Спарингите ще бъдат основно срещу тимове от Югозападната Трета лига, съобщи за читателите на velsport24.com наставникът на велинградчани Атанас Стоилов.

Чепинец ще стартира с проверка срещу Свобода (Пещера) на 29 януари (неделя). Двубоят ще се проведе на модернизирания стадион в Калугерово. На 1 февруари (сряда) велинградчани ще гостуват на друг тим от трета дивизия – Велбъжд (Кюстендил). Третата контрола ще се състои на 4 февруари (събота) на столичния комплекс „Царско село“,а съперник ще бъде есенният лидер в първенството – Сливнишки герой (Сливница). Мач №4 е планиран за 8 февруари (сряда). В него велинградчани ще гостуват на Чавдар в Етрополе.

Следващият тест за възпитаниците на Атанас Стоилов ще бъде в столичния квартал „Овча купел“ на 11 февруари (събота). Тогава Чепинец ще премери сили с юношите старша възраст на Славия (U19).

Велинградчани ще имат за съперник Струмска слава (Радомир) на 15 февруари (сряда). Спарингът ще се проведе на „Царско село“. Заключителната проверка на Чепинец от зимната подготовка пък ще бъде в Перник. Велинградчани ще гостуват на Миньор на 18 февруари (събота), тоест точно 1 седмица преди очакваното подновяване на първенството на 25 февруари.

Съставът на Чепинец стартира зимната си подготовка на 21 януари на градския стадион във Велинград

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)3:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)6:0Перун (Кресна)
КРМарек (Дупница)2:1Балкан (Бот) 
КРСливнишки герой1:2Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)1:2Банско
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (ГД)
КРПирин (Разлог)0:1Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)5:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Чавдар (Етрополе)

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)3:3Величково     
КРБрацигово4:1Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)32+3974
2Вихрен (Сандански)32+4074
3Марек (Дупница)31+5573
4ФК Кюстендил32+43 73
5Балкан (Ботевград)32+2554
6Оборище (Панагюрище)32+1254
7Чавдар (Етрополе)32+1951
8
Пирин (Гоце Делчев)32+1045
9
Ботев (Ихтиман)32+640
10
Надежда (Доброславци)32-1335
11Пирин (Разлог)32-2135
12Рилски спортист (Самоков)32-1433
13Гранит (Владая)32-2832
14Сливнишки герой (Сливница)32-1132
 15  Левски (Чепинци)32-3731
16Банско31-1831
17Перун (Кресна)32-4622
18Велбъжд (Кюстендил)32-6116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)30+7879
 2 Брацигово29+6866
3Балкан (Варвара)29+4565
 4 Марица (Белово)29+2250
5Левски (Паталеница)29+1546
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково29+341
 8 Тракиец (Главиница)30-1539
9Локомотив (Септември)29-838
10
Тракия (Пазарджик)29-1737
11Родопи (Козарско)29-1336
 12 Левски (Ракитово)29-835
13Оборище II (Панагюрище)30-3233
14Спартак (Калугерово)29-2533
15Сарая29-3032
16Вихър (Ветрен)29-2432
17Лозен29-772
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXIII кръг

23 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Чепинец (Вел)
17:00Родопи (Коз)-:-Тракиец (Глав)
17:00Величково-:-Левски (Пат)
17:00Марица (Белово)-:-Балкан (Варвара)
17:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
17:00Левски (Ракитово)-:-Локомотив (Септ)
СЛЛозен0:3Брацигово
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.