СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2016-а ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 23 Декември 2016 23:21
Кметът на Велинград д-р Костадин Коев (вдясно) и заместникът му Атанас Палигоров уважиха събитието

29 спортисти от 9 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2016 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 22 декември. Домакин на събитието бе Туристически информационен център.

Представители на всички велинградски клубове дойдоха в ТИЦ - Велинград 

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през следващата 2017 година.

Шефът на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин (вляво) награждава Ангел Йовчев от ПК Белмекен

Официални гости на събитието бяха заместник-кмета Атанас Палигоров, както и управителите на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин и на ВКТВ - Йордан Нанов.

Най-добрата състезателка на ПК Чепинец Василена Белева бе наградена от кмета д-р Коев

Официалните гости връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Двойката на КСТ "Импулс" Диана Енчева - Никита Воронин получи отличията си от градоначалника

За празничната атмосфера допринесоха и изпълненията на Лилия Радойчева от ВГ "Караоке", Михаела Нанова от ДЮВИШ "Звънче" и едни от най-малките таланти на КСТ "Импулс".

Юношата Краси Кючуков бе сред отличените от ФК Чепинец

Събитието бе закрито с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията в ТИЦ - Велинград, подготвен от възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов".

Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2016 г.

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Вангелина Драганова, Ангел Йовчев, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Димитър Лачев, Александър Терзиев, Николай Василев

ВК „Велинград волей” - Николай Ласков, Спас Манолов, Ивайло Санкев

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Васил Игнатов, Назми Асанов, Димитър Начев

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Ивайло Горанов

КСТ „Импулс” - Диана Енчева - Никита Воронин, Габриела Навякова - Мирослав Бозев, Ивана Цвеева - Георги Драев

СК "Здраве и дълголетие" - Иванка Даскалова, Незабравка Янакова 

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.