СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2016-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Декември 2016 00:21
Кметът на Велинград д-р Костадин Коев (вдясно) и заместникът му Атанас Палигоров уважиха събитието

29 спортисти от 9 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2016 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 22 декември. Домакин на събитието бе Туристически информационен център.

Представители на всички велинградски клубове дойдоха в ТИЦ - Велинград 

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през следващата 2017 година.

Шефът на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин (вляво) награждава Ангел Йовчев от ПК Белмекен

Официални гости на събитието бяха заместник-кмета Атанас Палигоров, както и управителите на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин и на ВКТВ - Йордан Нанов.

Най-добрата състезателка на ПК Чепинец Василена Белева бе наградена от кмета д-р Коев

Официалните гости връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Двойката на КСТ "Импулс" Диана Енчева - Никита Воронин получи отличията си от градоначалника

За празничната атмосфера допринесоха и изпълненията на Лилия Радойчева от ВГ "Караоке", Михаела Нанова от ДЮВИШ "Звънче" и едни от най-малките таланти на КСТ "Импулс".

Юношата Краси Кючуков бе сред отличените от ФК Чепинец

Събитието бе закрито с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията в ТИЦ - Велинград, подготвен от възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов".

Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2016 г.

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Вангелина Драганова, Ангел Йовчев, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Димитър Лачев, Александър Терзиев, Николай Василев

ВК „Велинград волей” - Николай Ласков, Спас Манолов, Ивайло Санкев

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Васил Игнатов, Назми Асанов, Димитър Начев

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Ивайло Горанов

КСТ „Импулс” - Диана Енчева - Никита Воронин, Габриела Навякова - Мирослав Бозев, Ивана Цвеева - Георги Драев

СК "Здраве и дълголетие" - Иванка Даскалова, Незабравка Янакова 

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.