СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2016-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Декември 2016 00:21
Кметът на Велинград д-р Костадин Коев (вдясно) и заместникът му Атанас Палигоров уважиха събитието

29 спортисти от 9 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2016 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 22 декември. Домакин на събитието бе Туристически информационен център.

Представители на всички велинградски клубове дойдоха в ТИЦ - Велинград 

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през следващата 2017 година.

Шефът на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин (вляво) награждава Ангел Йовчев от ПК Белмекен

Официални гости на събитието бяха заместник-кмета Атанас Палигоров, както и управителите на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин и на ВКТВ - Йордан Нанов.

Най-добрата състезателка на ПК Чепинец Василена Белева бе наградена от кмета д-р Коев

Официалните гости връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Двойката на КСТ "Импулс" Диана Енчева - Никита Воронин получи отличията си от градоначалника

За празничната атмосфера допринесоха и изпълненията на Лилия Радойчева от ВГ "Караоке", Михаела Нанова от ДЮВИШ "Звънче" и едни от най-малките таланти на КСТ "Импулс".

Юношата Краси Кючуков бе сред отличените от ФК Чепинец

Събитието бе закрито с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията в ТИЦ - Велинград, подготвен от възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов".

Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2016 г.

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Вангелина Драганова, Ангел Йовчев, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Димитър Лачев, Александър Терзиев, Николай Василев

ВК „Велинград волей” - Николай Ласков, Спас Манолов, Ивайло Санкев

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Васил Игнатов, Назми Асанов, Димитър Начев

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Ивайло Горанов

КСТ „Импулс” - Диана Енчева - Никита Воронин, Габриела Навякова - Мирослав Бозев, Ивана Цвеева - Георги Драев

СК "Здраве и дълголетие" - Иванка Даскалова, Незабравка Янакова 

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 62 посетителя в сайта

Приятели

. .
.