СКОНТО ООД

Пълната програма на 17-ия Коледен турнир по футзал ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 18 Декември 2016 18:44

С участието на 39 отбора от Пазарджишка и Пловдивска област ще се проведе 17-тото издание на турнира по футзал за купата „Пазарджик-2016”. Състезанието започва на 24-ти декември в спортна зала „Васил Левски”, а финалите ще бъдат от 16 часа на 26-ти декември. Заради нестандартния брой на участващите отбори, който е и рекорден в досегашната история на турнира групите са 13, като във всяка от тях има по три тима.

 

Програма за мачовете от 17-ия Коледен турнир по футзал

 

 8.30 Форест – Септемврийци

 

8.55 Министри – Санкт Паули

 

9.20 Главиница – Гръмотевиците

 

9.50 Хулиганите – Брацигово

 

10.15 Мишел – Белово

 

10.40 Плажа – Юнак

 

11.05 Чико – Лестър

 

11.30 ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ

 

11.40 Примавера – Пазарджик

 

12.05 Костандово – Техно консулт

 

12.30 Паталеница – Уориърс

 

13.00 Фрийстайл – Инкредибъл

 

13.25 Тракиец – Виа орбита

 

13.50 Елиткар – Барса

 

2 кръг

 

14.15 Форест – БГМ

 

14.45 Министри – Силата

 

15.10 Главиница – Елшица

 

15.35 Хулигани – Зенит

 

16.00 Мишел – Хебър00

 

16.25 Плажа Варвара – Блатница

 

16.55 Чико – Хебър старша

 

17.25 Примавера – Црънча

 

17.50 Костандово – Велинград

 

ВТОРИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН

 

9.00 Паталеница – Сано

 

9.25 Фрийстайл – Изток

 

9.50 Тракиец – Атлетик

 

10.15 Елиткар – Карабунар

 

3 кръг 

 

10.45 БГМ – Септемврийци

 

11.10 Силата – Санкт Паули

 

11.35 Елшица – Гръмотевиците

 

12.00 Зенит – Брацигово

 

12.25 Хебър00 – Белово

 

13.00 Блатница - Юнак

 

13.25 Хебър старша – Лестър

 

13.50 Црънча – Пазарджик

 

14.15 Велинград – Техно консулт

 

14.45 Сано – Уориърс

 

15.10 Изток – Инкредибъл

 

15.35 Атлетик – Виа орбита

 

16.00 Карабунар – Барса

 

16.30 ПЪРВИ 1/8 ФИНАЛ        1А - 1B

 

17.00 ВТОРИ 1/8 ФИНАЛ         1C – 1D

 

17.30 ТРЕТИ 1/8 ФИНАЛ          1E1F

 

18.00 ЧЕТВЪРТИ 1/8 ФИНАЛ    1G – 1H

 

26.12.2016 ТРЕТИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН

 

09.00 ПЕТИ 1/8 ФИНАЛ               1I1J

 

09.25 ШЕСТИ 1/8 ФИНАЛ            1K – 2НДП-1

 

09.50 СЕДМИ 1/8 ФИНАЛ            1Л -  2HДП-2

 

10.15 ОСМИ 1/8 ФИНАЛ              1М – 2НДП-3

 

10.40 ПЪРВИ 1/4 ФИНАЛ        Поб.1 1/8 - Поб. 3 1/8

 

11.05 ВТОРИ 1/4 ФИНАЛ        Поб. 2 1/8 – Поб. 4 1/8

 

11.30 ТРЕТИ 1/4 ФИНАЛ         Поб. 5 1/8 – Поб. 7 1/8

 

11.55 ЧЕТВЪРТИ 1/4 ФИНАЛ   Поб. 6 1/8 – Поб. 8 1/8

 

12.20 ПЪРВИ 1/2 ФИНАЛ        Поб.1-3 срещу Поб. 2-4

 

12.45 ВТОРИ 1/2 ФИНАЛ        Поб. 5-7 срещу Поб. 6-8

16.00    Мач за 3-4 място       

16.30    ФИНАЛ

 

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.