СКОНТО ООД

85 участници събра детския плувен турнир във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Декември 2016 17:54

Плувният турнир във Велинград премина при добра организация и предложи много положителни емоции

Плувен комплекс „Антон Митров“ бе домакин на 11 декември 2016 г. на детски плувен турнир. Стартовете на закрития басейн във Велинград събраха общо 85 участници. В стартовете премериха сили плувци на възраст от 6 до 10 години. В стартовете се включиха представители на велинградските клубове Чепинец и Белмекен, както и гостите от СК Шампион (Пазарджик). Спортното съоръжение бе изпълнено до краен предел от родители на децата, за някой от които това бе първо състезание.

Детският коледен турнир се провежда за шести път. Организатори са велинградските клубове Чепинец и Белмекен и Община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ


       1. 25 м св.стил Момчета  /2010/                                               

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц          25.32

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц          27.84

3.       Ники Топалов-                    Ш-н        28.07

4.       Красимир Георгиев-        Ш-н        32.69

5.       Александър Гилев-           Ш-н        43.81                                                             

6.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        55.19

7.       Стефан Ненов-                    Ш-н        56.50


2. 25 м св.стил Момичета  /2010/                

        1.   Даря Чолакова    -              Ш-н        44.57


              3. 50 м св.ст. момчета/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н           46.73

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          53.03                                           

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н         56.40                                             

4.       Мартин Денизов-              Б-н        1.23.10                                                                                                                                                

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н       1.29.00                                                      

                                                              

4. 50 м св.ст/2009/ момичета

1.       Елица Овчарова                 Ч-ц             46.75

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             58.35

3.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.03.93

4.       Дара Маслева                     Ш-н        1.30.69

                                                                                                               

5. 50 м св.ст./2008/ момчета

1.       Томас Григоров-                Ш-н        38.02

2.       Георги Илиев-                    Ш-н        45.32

3.       Антон Велчев-                    Ш-н        46.42

4.       Димо Мандарев                Ч-ц          52.06

5.       Николай Божанов-            Ч-ц          53.05

6.       Ивайло Кривулев-             Б-н          55.90

7.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          56.39

8.       Рафи Мазълов-                   Ч-ц          58.50

9.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          59.94

10.    Християн  Спасов               Ш-н       1.00.97

11.    Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.01.73

12.    Венци Хаджиев-                 Ч-ц          1.11.06

13.    Николай Добрев-              Ш-н        1.08.60

14.    Виктор Хаджиасанов-       Ч-ц          1.31.09

 

6. 50 св.ст./2008/-момичета

1.       Петреа Шулева-                 Ч-ц          40.94

2.       Габриела Маринова-        Ш-н        42.57

3.       Мила чорбаджиева          Ч-ц          43.41

4.       Вероника Николова-        Ч-ц          46.70

5.       Неделина Ширилинкова-Ш-н        50.84

6.       Ивет Маджарова-              Ш-н        53.73

7.       Марияна Димитрова-       Б-н          54.10

8.       Ифа ОДонъл                       Ш-н        1.00.58

9.       Ваня Тетимова                    Ч-ц          1.00.81

10.    Теодора Ръждева              Б-н          1.06.64

11.    Никол Алексиева-             Б-н          1.07.79

7. 50 м св.ст.момчета/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-         Ч-ц          37.36

2.       Валентин Стойнов             Ч-ц          40.20

3.       Антон Симеонов               Б-н          43.30

4.       Радослав Джунов-             Ш-н        43.45

5.       Емил Юруков-                     Б-н          45.70

6.       Едиз Метков-                      Ч-ц          47.02

7.       Стилян Христов-                 Ш-н        47.06

8.       Емил Розов-                        Б-н          48.20

9.       Танчо Нейчев –                  Ш-н        55.23

10.    Риърдън ОДонъл-            Ш-н        59.50

 

8. 50 м св.ст.момичета/2007/

1.       Теодора Маринова-          Ш-н        38.66

2.       Ивон Хаджийска                Ш-н        49.21    

3.       Жанет Бененкина-            Ш-н        50.92

4.       Виктория Гелеменова     Ш-н         52.11    

5.       Лалка Димитрова-             Ш-н        52.31

6.       Кристина Гончева-            Б-н          54.15

7.       Ати Алендарова-               Ч-ц      1.06.16

 

9. 50 м св.ст. момчета/2006/

1.       Александър Тодоров-      Ш-н        34.30

2.       Атанас Шулев-                    Ч-ц          34.53

3.       Иван Ръджов-                     Ч-ц          34.74

4.       Тодор Шабанов-                Ч-ц          37.65

5.       Иван Енев-                           Ч-ц          42.10

6.       Марио Найденов-             Ч-ц          47.33

7.       Иван Ганчев-                       Б-н          47.36

 

10. 50 м св.ст. момичета /2006/

1.       Любов Чалъкова-               Ш-н        33.50

2.       Надежда Тупарова-           Ч-ц          41.15

3.       Валентина Дебелушина-Ч-ц          41.92

4.       Елена Овчарова                 Ч-ц          49.28

5.       Ива Кафеджиева –            Ч-ц          54.20

6.       ПаганеПетрова-                 Б-н          55.35

7.       Александра Радкова-       Б-н          55.82

8.       Дарина Василева-             Ш-н        57.13

9.       Виктория Пенева-             Ш-н     1.03.54

 

11. 25 м гръб момчета/-2010/

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц             28.37

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц             28.41

3.       Красимир Георгиев-        Ш-н           33.63

4.       Ники Топалов-                    Ш-н           35.70

5.       Димитър Пелев-                Ч-ц             39.80

6.       Александър Гилев            Ш-н        1.10.90

7.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        1.45.40

 

12. 25 м гръб момчета/-2010/

       1. Дария Чолакова    -              Ш-н          49.48

 

13. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н             55.15

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          1.08.20

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н        1.13.20

4.       Слави Кривулев                 Ч-ц          1.24.10

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н        1.26.00

 

14. 50 М ГРЪБ –МОМИЧЕТА /2009/

1.       Елица Овчарова-                Ч-ц             52.01

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             57.04

3.       Никол Джуркова-              Ч-ц          1.10.30

4.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.11.12

5.       Дара Маслева-                   Ш-н        1.28.40

 

15. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2008/

1.       Димитър Сотиров-            Ш-н           56.65

2.       Димо Мандарев-               Ч-ц             56.93

3.       Николай Божанов-            Ч-ц             57.76

4.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          1.00.73

5.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          1.02.51

6.       Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.07.40

7.       Антон Велчев-                    Ш-н        1.08.10

8.       Християн Спасов               Ш-н        1.10.01

9.       Николй Добрев-                 Ш-н        1.13.60

 

16. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Вероника-Николова-        Ч-ц             51.50

2.       Ивайла Цветкова-              Ш-н           51.78

3.       Далас Велева                      Ч-ц             55.36

4.       Ивет Маджарова-              Ш-н        1.06.03

5.       Мариана Димитрова-       Б-н          1.11.50

6.       Ифа ОДонъл-                     Ш-н        1.18.26

 

17. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев –       Ч-ц             44.62

2.       Радослав Джунов-             Ш-н           48.07

3.       Валентин Стойнов-           Ч-ц             51.75

4.       Едиз Метков-                      Ч-ц             52.54

5.       Емил Ризов –                      Б-н          1.01.41

6.       Танчо Нейчев-                    Ш-н        1.02.65

7.       Риърдън ОДонъл-            Ш-н        1.12.44

 

18. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2007/

1.       Рая Христоскова-               Ш-н           45.70

2.       Кристина Гончева-            Б-н             57.24

3.       Виктория Гелеменова     Ш-н       1.00.28

4.       Лалка Димитрова-             Ш-н        1.10.73

5.       Ати Алендарова-               Ч-ц          1.14.00

 

19. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2006/

1.       Иван Сергеев-                    Ч-ц             42.99

2.       Иван Ръджов-                     Ч-ц             43.47

3.       Трайчо Чорбаджиев-        Ч-ц             49.29

4.       Иван Ганчев-                       Б-н          1.08.43

 

20. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2006/

1.       Надежда Тупарова-           Ч-ц             47.46                                                                                                                               

2.       Елена Овчарова-                Ч-ц             49.70

3.       Александрина Радкова-  Б-н             56.67

4.       Дарина Василева-             Ш-н        1.10.28

5.       Виктория Пенева-             Ш-н        1.13.20

6.       Пагане Петрова  -              Б-н          1.15.48

 

21. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2006/

1.       Александър Тодоров-06-Ш-н           46.38

2.       Иван Сергеев-06-              Ч-ц            51.18

3.       Трайчо Чорбаджиев-06-  Ч-ц          1.03.90

22. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2007-2008/

1.       Георги Илиев-08-              Ш-н           55.11

2.       Кристиян Франгов-08-     Ш-н           55.22

3.       Стилиян Христов-07-        Ш-н        1.09.00

 

23. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2007/

1.       Рая Христоскова-07.-        Ш-н           52.66

2.       Жанет Баненкина-07-       Ш-н           57.45

3.       Ивон Хаджйиска                ш-н         1.03.54

 

24. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Габриела Маринова-08-  Ш-н           56.80

2.       Мила чорбаджиева-08-   Ч-ц          1.04.34

 

25. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-07-   Ч-ц          44.89

2.       Валентин Стойнов-07-     Ч-ц          57.73

3.       Емил Юруков-07-              Б-н          1.03.11

4.       Антон Симеонов-07-        Б-н          1.07.24

 

26. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2006/

1.       Тодор Шабанов-06-          Ч-ц          43.92

2.       Атанас Шулев-06-             Ч-ц          42.93

3.       Иван Ръджов-06-               Ч-ц          47.26

 

27. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Петреа Шулева-08-           Ч-ц             49.45

2.       Ивайла Цветкова-08-        Ш-н        1.06.10

 

28. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Теодора Маринова-07-    Ш-н           49.68

 

29. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.    Любов Чалъкова-06-        Ш-н           37.11

2.       Валентина Дебелушина-06  Ч-ц       58.44

 

 

Главен съдия: Велчо Клешков

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.