СКОНТО ООД

Беласица и Витоша (Долна Диканя) стартират във „В“ група ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 30 Август 2009 10:31
 Съставът на Пирин (Разлог) ще бъде първият съперник на Беласица (Петрич) в трета дивизия от 13 години насам

След 13 години в професионалния футбол отборът на Беласица (Петрич) отново ще играе при аматьорите. В петък (28 август) от петричкия клуб картотекираха играчите си за първенството на Югозападната “В“ АФГ. В неделния четвърти кръг “Бела“ ще посрещне на стадион “Цар Самуил“ гостуващия Пирин (Разлог). Двубоят бе поверен на Мартин Стоименов от София.

Още един отбор ще дебютира в новото първенство на трета дивизия. Съставът на Витоша (Долна Дикана) ще започне сезона с тежко гостуване на съименниците си от Витоша (Бистрица). Главен съдия на мача ще бъде Мирослав Максимов от Сандански.

Съставът на Ботев (Ихтиман) ще приеме у дома новака Нови Искър. Неделната среща ще ръководи Стефан Апостолов, който е син на бившия рефер и настоящ кмет на Симитли Апостол Апостолов – Поли.

На стадион “Македония” Перун (Кресна) ще домакинства на Места (Хаджидимово).

В регионално дерби на стадион „Николай Кръстев – Шулц“ в Бобов дол излизат местния Миньор (Бд) и Велбъжд (Кюстендил). Интересното е, че двата тима имат общ спонсор.

За три точки пред собствена публика се готви тима на Германея (Сапарева баня). Играчите на Борис Кръстев ще бъдат домакини на Бенковски (Костинброд).

В Радомир местния „Струмска слава” ще има за съперник лидера в класирането Сливнишки герой (Сливница).

На стадион „Георги Бенковски” новакът Бенковски (Пз) ще играе срещу Левски (Елин Пелин).

Срещата между Миньор 1919 (Перник) и Хебър (Пазарджик) е отложена по настояване на гостуващия отбор. 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРПерун (Кресна)0:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)3:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)3:1Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)2:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)5:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)6:1Левски (Чепинци)
КРВелбъжд (Кн)0:5Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРТракиец (Глав)3:2Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
КРСарая4:3Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)1:1Оборище II (Пан)
КРВеличково3:2Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Обл. п-во за деца - XIV кръг

9 май 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРБрацигово3:3Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 64 посетителя в сайта

Приятели

. .
.