СКОНТО ООД

Наказаха 9 играчи от ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 28 Октомври 2016 17:22
Красимир Здравков от Хебър (с топката) натрупа 5 жълти картона през този сезон

Общо 9 състезатели от третия футболен ешелон получиха лични санкции от Зоналната дисциплинарна комисия през настоящата седмица. Седем от тях бяха  наказани заради провинения в мачове от първенството, а другите двама заради получени жълти картони в турнира за Купата на Аматьорската футболна лига.

За срок от 1 среща от терена ще отсъстват Мартин Газиев от Пирин (Гоце Делчев), Мирослав Кацаров от Ботев (Ихтиман), Николай Маринов от Пирин (Разлог), Илия Каталски от Вихрен (Сандански), Ивайло Бояджиев от Балкан (Ботевград) и Станислав Томов от Свобода (Пещера). Тези футболисти натрупаха по пет жълти картона в Трета лига.

Единственият изгонен състезател в последния кръг от шампионата бе Атанас Георгиев от Пирин (Разлог), който е със спрени права за 1 мач.

Двама футболисти на Хебър (Пазарджик) пък бяха наказани, тъй като достигнаха лимита от 5 официални предупреждения в турнира за АФЛ. Красимир Здравков и Васил Геров също ще пропуснат по 1 среща.

Борислав ЙОРДАНОВ
 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.