СКОНТО ООД

Преместиха 7 мача от ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 22 Октомври 2016 13:34

Спортно-техническата комисия при ЗС на БФС - София взе решение да пренасрочи 7 срещи от първенството на Югозападната Трета лига. Причината за извършената промяна е свързана с участието на състезатели от Сливнишки герой, Миньор (Перник), Беласица и Септември (Симитли) в Националния отбор на България - аматьори в Европейски квалификации. Ангажиментите им в тима, селектиран от Иво Тренчев, ще бъдат в периода от 22 до 31 октомври 2016 г., поясниха пред velsport24.com от футболната централа.

        Срещите от 12 и 13 кръг на ТРЕТА ЛИГА - ЮЗГ се насрочват, както следва:
 
Миньор /Пк./ - Беласица /Петр./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Септември /Сим./ - Марек 1915 /Дупн./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Сливнишки герой /Сливн./ - Чепинец /Вел./ 22.10.2016 г. - 16.00 ч.  
Струмска слава /Рад./ - Сливнишки герой /Сливн./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Германея /С.баня/ - Септември /Сим./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Беласица /Петр./ - Хебър 1918 /Пз./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Чавдар /Етр./ - Миньор /Пк./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 164 посетителя в сайта

Приятели

. .
.