СКОНТО ООД

Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2016/17 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 27 Ноември 2016 16:11

Ю Г О З А П А Д Н А   Т Р Е Т А    Л И Г А

сезон 2016/17 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 13 0 4 39 9 39
2 СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/ 17 11 5 1 41 10 38
3 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 17 10 5 2 26 12 35
4 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 17 10 4 3 27 17 34
5 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 10 3 4 31 13 33
6 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 9 6 2 28 16 33
7 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 8 4 5 29 27 28
8 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 8 2 7 34 20 26
9 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 8 2 7 23 27 26
10 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 8 1 8 29 28 25
11 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 17 6 3 8 26 26 21
12 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 17 5 3 9 30 29 18
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 17 4 5 8 27 33 17
14 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 5 2 10 25 30 17
15 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 4 3 10 11 28 15
16 СВОБОДА /ПЕЩЕРА/ 17 4 3 10 14 36 15
17 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 4 1 12 13 28 13
18 ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/ 17 0 0 17 14 78 0

 Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 80 посетителя в сайта

Приятели

. .
.