СКОНТО ООД

“Чепинец” с кадрови проблеми за Елин Пелин ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 26 Август 2009 13:52
 
 Чепинец (в червено) и Левски (Елин Пелин) отново ще са съперници в рамките на по-малко от 3 месеца

Стефан Караманов и Сюлейман Сюлейман твърдо отпадат от сметките за днешното гостуване на „Чепинец” срещу домакините от Левски (Елин Пелин). Срещата е от междинния трети кръг в Югозападната „В” група и ще започне в 18 часа. Сюлейман получи контузия в мача срещу Пирин (Разлог) и не е възстановен, а Караманов въобще не можа да започне срещу тима от пиринско заради здравословен проблем.


Отборът на Левски (Елин Пелин) тръгна неубедително в новото първенство. Тимът от Ел Пел е спечелил само 1 точка в 2 срещи. „Сините” все още не са отбелязали гол след 180 игрови минути във „В” група.


Главен съдия на мача е Драган Стойков от Благоевград.


Отборите на „Чепинец” и Левски (Елин Пелин) са се срещали общо 4 пъти в последните 10 сезона. В срещите за първенството на Югозападната „В” група баланса на велинградчани е положителен – 3 победи и 1 загуба, при голова разлика 7-5.


Сезон 2007/08 година
19.08.2007 – Левски (ЕП) – Чепинец  2-0
24.02.2008 – Чепинец – Левски (ЕП)  2-1

Сезон 2008/09 година
30.11.2008 – Чепинец – Левски (ЕП) 3-2
13.06.2009 – Левски (ЕП) – Чепинец  0-2

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.