СКОНТО ООД

Пирин (ГД) стартира подготовка с нов треньор ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 11 Юли 2016 22:52
Третодивизионният Пирин (ГД) проведе първо занимание след лятната пауза

Днес в 18:00 ч. отборът на Пирин (Гоце Делчев) стартира своята подготовка за новия сезон в Югозападната "В" група. Отец Николай отслужи водосвет за здраве и успехи.

Новият старши треньор Анатоли Тонов заедно с асистента си Атанас Устаилиев изведоха група от 16 футболисти. На първото занимание не присъстваха Ибраим Мехремски и Радослав Джамджиев, които се прибират от чужбина, но се очаква до сряда да бъдат на линия.

Отец Николай отслужи празничен водосвет преди първата тренировка

Новите имена са Радослав Урдарски - вратар от юношите старша възраст на Пирин (Благоевград), Михаил Михайлов - юноша на Монтана, играл за Светкавица и Литекс II, Иван Воденичаров - юноша на ЦСКА, играл за Пирин Благоевград, но след тежка контузия се завръща в Места (Хаджидимово) и Александър Георгиев - юноша на Неврокоп, играл в Лудогорец II и последно в Карнобат заедно с Иван Макриев, който се завръща в Пирин (ГД).

 
16 футболисти се включиха в дебютното занимание

Очаква се в близките дни към отбора да се присъедини опитния Иван Спахиев, който днес води преговори с ръководството. В близките дни се очакват още нови попълнения.

 
Клубният шеф показа новите фланелки на неврокопчани

До този момент са уредени 5 контролни срещи, като 4 от тях са срещу тимове от Югозападната "В" група. На 21 юли тимът от Гоце Делчев ще има за съперник съставът на Вихрен (Сандански). Срещата ще бъде в Сандански или на терен в околните села. На 27 юли е следващия спаринг срещу Беласица (Петрич). За 3 август е предвидена проверката срещу Марек (Дупница), а вариант за провеждането и е терена в Елешница. Останалите два двубоя в процеса на подготовката ще бъдат срещу Септември (Симитли) и мексиканския Фут Би Ко.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.