СКОНТО ООД

Чепинец и още 5 клуба от трета дивизия „пестят“ от глоби ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 26 Юни 2016 23:01

Глоби в размер над 3070 лева се падат на всеки един от 17-те отбора от Югозападната "В" група

 
Рекордни постъпления от санкции в трета дивизия събра през изминалия сезон Зоналния съвет на БФС в столицата, научи ексклузивно velsport24.com.

52 205 лева е точната сума на приходите от глоби за сезон 2015/16 за централата, администрираща първенството в Югозападната „В“ група. 

Най-много глоби в третия ешелон събра отборът на ЦСКА. „Армейците“ натрупаха наказания за 13 337,50 лв. Над 12 хиляди са глобите дошли след допълнителни доклади заради провинения на феновете на ЦСКА. 

Санкции в размер на 6 300 лева пък трябва да плати Миньор (Перник). 

Глобите на други два клуба от Югозападната „В“ група минават 3 хиляди лева. Септември (София) дължи 3 935 лева на футболната централа, а Ботев (Ихтиман) – 3 230 лева.

Седем клуба от трета дивизия завършват първенство с глоби между 2 и 3 хиляди. В списъка попадат Балкан (Варвара) с 2 435, Велбъжд (Кюстендил) с 2 230, Витоша (Бистрица) с 2 510, Германея (Сапарева баня) с 2 460,  Сливнишки герой (Сливница) с 2 045, София 2010 с 2 175 и  Рилски спортист (Самоков) с 2 202,50 лв.

Останалите шест отбора от Югозападната „В“ група са спестили част от внесения от всеки клуб депозит от 2 000 лв. 

Най-образцов по отношение на наложените глоби е Чико (Бяга). Новакът в трета дивизия е изразходил 1 350 лв. Другите пет клуба, които са санкционирани с по-скромни суми от БФС, са Вихрен (Сандански) с 1 560, Пирин (Гоце Делчев) с 1 615, Струмска слава (Радомир) с 1620, Чепинец (Велинград) с 1 650 и Беласица (Петрич) с 1 660 лева. 

Само три клуба от Югозападната „В“ група пък са били образцови по отношение поведението на своите служебни лица и фенове. Без допълнителни глоби през сезон 2015/16 г. са Чепинец (Велинград), Чико (Бяга) и Велбъжд (Кюстендил).

Георги БЕЛЕВ
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Славия II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Величково
17:00Сарая-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Левски (Рак)-:-Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)28-432
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Оборище (Панагюрище)29-2930
 17 Славия II (София)27-1527
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)12+715
6Оборище II (Панагюрище)12-1713
7Сарая12-1612
8
Левски (Паталеница)12-710
9
Вихър (Ветрен)12-187
10Величково12-316
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Тракиец (Главиница)21-3914
17Левски (Ракитово)20-6012
18
Юнак (Ивайло)20-587

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.