СКОНТО ООД

1385 наказателни картона за отборите от ЮЗ „В“ група ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 23 Юни 2016 22:02

Средно по 77 жълти картона се падат на всеки един от 17-те отбора от трета дивизия

 
1310 жълти и 75 червени картона са получили през сезон 2015/16 г. състезателите на отборите от Югозападната „В“ група, сочи официалната справка  на ЗС на БФС – София.

В обобщените статистически данни са отразени освен всички срещите за първенство, така и участието на клубовете от трета дивизия в турнирите от системата на БФС през сезона, уточниха пред репортер на velsport24.com от футболната централа в София.

Най-малко в сумарно отношение са официалните санкции за тимовете на Беласица (Петрич) – 57, Витоша (Бистрица) – 58 и ЦСКА - 65. Най-много наказателни картони пък са събрали футболистите на Септември (София) – 103, следвани от Велбъжд (Кюстендил) – 96, Чепинец (Велинград) – 94, Миньор (Перник) – 93, Ботев (Ихтиман) – 92.

Отличници при спазването на дисциплината са отборите на ЦСКА и Витоша (Бистрица). Първите два тима в крайното класиране завършиха сезона без изгонен състезател. С най-много червени картони през изминалия сезон – 9, e селекцията на новака София 2010. Осем пъти от терена са били гонени състезатели на Миньор (Перник). Седем е броят на отстранените футболисти на Велбъжд (Кюстендил). Вдигнатите червени картони в шампионата на Югозападната „В“ група са 70.

Най-много са предупредени „в жълто“ играчите на Септември (София) – 98 пъти. По-надолу в подреждането са Чепинец (Велинград) с 90, Велбъжд (Кюстендил) с 89, Ботев (Ихтиман) с 86, Миньор (Перник) с 85, Балкан (Варвара) с 83 и Пирин (Гоце Делчев) с 82 жълти картона.
 
Топ 3 на отборите с най-малко предупреждения оформят Беласица (Петрич), Витоша (Бистрица) и ЦСКА. Те приключиха сезон 2015/16 г. съответно с 53, 58 и 65 жълти картона.

Георги БЕЛЕВ
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.