СКОНТО ООД

Миньор (Бд) начело, 4 мача без победител ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 25 Август 2009 18:44
 
 Миньор (Бд) започна с пълен актив след първите 2 кръга в ЮЗ „В” АФГ

Миньор (Бобов дол) записа втора поредна победа, която качи тима от миньорското градче на върха в трета дивизия. Играчите на Юри Васев спечелиха с 4-1 срещу тима на Хебър (Пазарджик). Точни за домакините на стадион „Николай Кръстев-Шулц” бяха Лозанов на 2 пъти, Ванов и Пламен Петров – Бързака. Почетното попадение за гостите от дузпа реализира Владо Йонков.

Германея (Сапарева баня) и Малеш (Микрево) си разделиха по една точка.

Победител не излъчиха и отборите на Перун (Кресна) и Велбъжд (Кюстендил). И двата мача приключиха с равенства 1-1. Двубоят в Кресна вървеше за гостите, които поведоха с гол на Янко Янков в 62-та минута, но в заключителните минути на срещата домакините се докопаха до изравнителен гол.

Отборът на „Миньор 1919“ също завърши 1-1 срещу Сливнишки герой (Сливница). Хаджиев си вкара автогол още в самото начало на мача, а бившият играч на Миньор (Бд) Милен Игнатов изравни за гостите четвърт час преди края.

При нулево равенство пък приключи срещата в Радомир между местния „Струмска слава” и гостуващия Левски (ЕП).

В Ихтиман домакините от Ботев (Ихт) надделяха с 2-1 срещу Бенковски (Костинброд). Домакините откриха чрез Александър Александров от дузпа в 14-та минута. В 27-та Кристиян Дечев покачи на 2-0, а малко преди почивката тима на Бенковски (Костинброд) върна едно попадения в мача.

Първи три точки за новото първенство взе и тима на Места (Хаджидимово). На стадион „Димитър Лекин“ възпитаниците на Стефан Караянев сразиха с 5-2 гостите от Нови Искър. С хеттрик за победителите се отчете екснападателя на Единство (Дъбница) Юсеин Топчи.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСливнишки герой1:1ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.