СКОНТО ООД

ЕВРО 2016: Прогнозите на футболните шефове ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 11 Юни 2016 21:07

Домакините от Франция и отбора на Германия са с най-големи шансове да спечелят Европейското първенство, прогнозираха пред velsport24.com ръководителите на аматьорския футбол в Югозападна България.

Домакините от Франция са най-вероятния носител на европейската титла според председателя на Зоналния съвет на БФС в София Валентин Чакъров. Шефът на столичната централа не изключва и вариант, при който краен победител в шампионата може да стане отборът на Белгия.

Освен него зад „петлите“ застанаха областните председатели на БФС в Кюстендил – Спиро Сираков и в Перник – Валентин Лазаров. Последният, обаче не скри, че на това първенство неговият любим отбор ще бъде Уелс.

Златни медали за Германия пред velsport24.com пък предрекоха други трима футболни шефове, които са част от ръководството на Зоналния съвет в София. Бундестимът е фаворит №1 според секретарят на централата Николай Младенов, шефът на столичните първенства Николай Добрев и ръководителят на футбола в област Благоевград Александър Кабзималски.

Колегата им от Пазарджик Спас Иванов очаква финалната среща в Париж да спечели отборът на Испания.

Шефът на първенствата в Софийска област – Петьо Дончев, застава твърдо зад Белгия в избора си за шампион в 15-то издание на Европейското първенство.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 78 посетителя в сайта

Приятели

. .
.