СКОНТО ООД

ЕВРО 2016: Прогнозите на футболните шефове ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 11 Юни 2016 21:07

Домакините от Франция и отбора на Германия са с най-големи шансове да спечелят Европейското първенство, прогнозираха пред velsport24.com ръководителите на аматьорския футбол в Югозападна България.

Домакините от Франция са най-вероятния носител на европейската титла според председателя на Зоналния съвет на БФС в София Валентин Чакъров. Шефът на столичната централа не изключва и вариант, при който краен победител в шампионата може да стане отборът на Белгия.

Освен него зад „петлите“ застанаха областните председатели на БФС в Кюстендил – Спиро Сираков и в Перник – Валентин Лазаров. Последният, обаче не скри, че на това първенство неговият любим отбор ще бъде Уелс.

Златни медали за Германия пред velsport24.com пък предрекоха други трима футболни шефове, които са част от ръководството на Зоналния съвет в София. Бундестимът е фаворит №1 според секретарят на централата Николай Младенов, шефът на столичните първенства Николай Добрев и ръководителят на футбола в област Благоевград Александър Кабзималски.

Колегата им от Пазарджик Спас Иванов очаква финалната среща в Париж да спечели отборът на Испания.

Шефът на първенствата в Софийска област – Петьо Дончев, застава твърдо зад Белгия в избора си за шампион в 15-то издание на Европейското първенство.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧавдар (Етр)3:1Славия II (Сф)
КРПирин (ГД)2:0Сливн. герой
КРБанско1:0ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември II (Сф)1:1Левски Раковски (Сф)
КРБалкан (Бот)2:0Ботев (Ихтиман)
 Марек (Дупница)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:1ЦСКА II (Сф)
КРГранит (Владая)2:1Левски II (Сф)
КРФК Кюстендил1:1Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)0:1ОФК Костинброд
 Септември (Сим)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етр)
18:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Пирин (ГД)
18:00Славия II (Сф)-:-Банско
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември II (Сф)
18:00Сливн. герой-:-Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски II (Сф)-:-Оборище (Пан)
18:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
18:00ЦСКА II (Сф)-:-Гранит (Владая)
18:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил
18:00Вихрен (Санд)-:-Надежда (Добр)
 ОФК Костинброд-почива

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.