СКОНТО ООД

Предстои шестото издание на спортния празник „Том и Джери“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 13 Май 2016 00:55
 

„Здравото дете e активно и щастливо дете“ – под това мото ще протече шестото издание на детския спортен празник и турнир „Том и Джери” 2016 г. Проявата в гр. София се организира от Академия „Том и Джери“.

Поредицата от спортни събития за деца включва турнир по футбол, художествена гимнастика, спортни танци,  народни танци, мажоретни танци, йога и гимнастика, карате, канго джъмпс за деца и приложни изкуства.

Детският празник ще бъде разделен в два уикенда. Домакин на спортните събития на 14 - 15 и 28 - 29 май 2016 година е столичната зала ,,Сиконко’’. Началото на празника за всички дни ще бъде поставено в 9.30 ч.

 

Събитието е посветено и на Деня на българския спорт. Българска асоциация спорт за всички организира за 24-ти пореден път Световен ден на предизвикателството. Акцент на този ден е организираното Детско спортно Предизвикателство „Том и Джери“.

Очакваме присъствието на повече от 8000 родители и гости. Поканени за участие в спортния празник  ще бъдат и деца от домове за сираци.

Шестото издание на детския  празник  „Том и Джери” е организирано с любезното съдействие на Министерство на младежта и спорта, Българската Асоциация Спорт за Всички, Столична Община, Български Футболен Съюз, Pulse Fitness & SPA - ГЕНЕРАЛЕН партньор на събитието, Гранд Хотел Банско - ГЕНЕРАЛЕН партньор на събитието, Карамелени вафли „Нелис“, Doppelherz - Queisser Pharma GMBH & CO.KG - немска фармацевтична компания, Capella Play - Най-големите детски центрове,  "Торти ЕФИ", Изворна вода - Devin, Никели – Агенция за събитиен мениджмънт, Сокове Флорина от АВЕНДИ.БГ, Езиков център БИЗИ и Химическо чистене - Макс Клин.

Velsport24.comМедиен партньор на шестото издание на детския спортен празник „Том и Джери“

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.