СКОНТО ООД

Чепинец вдигна купата за №1 при децата ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 06 Май 2016 19:09
Областният футболен шеф Спас Иванов (вдясно) донесе шампионската купа в Ракитово

ФК Чепинец прибави още един трофей към колекцията си. Детският отбор на велинградчани получи шампионската купа за първото си място в областното първенство. Церемонията се състоя в Ракитово, преди началото на последния мач на тима срещу Свобода (Пещера), завършил при резултат 8:0.

Кметът на Велинград д-р Костадин Коев връчва шампионския трофей на капитана Медиан Паров

Трофеят бе връчен на капитана Медиан Паров от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев, който е и председател на футболния клуб в курортния град.

Зам.-кметът Сергей Кичиков награждава с футболни топки вратарят на велинградския тим Виктор Китин

Велинградските футболисти, които приключиха без загуба в шампионата, бяха наградени с футболни топки от заместник-кмета Сергей Кичиков.

Младите таланти на ФК Чепинец изпратиха втори шампионски сезон

В приветственото си слово д-р Костадин Коев поздрави младите футболни таланти и похвали работата на двамата им треньори – Ангел Минчев и Стефан Караманов.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.