СКОНТО ООД

Новият сезон за „Чепинец” със старите проблеми ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 23 Август 2009 12:09

Велинградчани излизат срещу Пирин (Рз) на стадион „9-ти септември“ в Ракитово

 Само преди 3 месеца Чепинец (в тъмносини фланелки) и Пирин (Разлог) направиха зрелищно равенство 3-3 в Ракитово

В неделя „Чепинец” ще започне за трета поредна година участието си в първенството на Югозападната „В” група. След края на сагата с картотекирането и участието на тима в трета дивизия, останаха проблемите.

Липса на клубен стадион за тренировъчна дейност и официални срещи, липса на нормален подготвителен етап, липса на достатъчно финансови средства, липса на селекция... И още, и още... Така изглежда велинградския футбол преди да започне участието на „Чепинец“ през новия сезон.

Няма от какво да се срамуват велинградските футболисти. Какъвто и да бъде изходът от двубоя срещу Пирин (Рз) те заслужават уважение за битката с проблемите...

За домакините ще отсъства техничаря Васил Содев. Тима от курортния град готви специална изненада за неделния сблъсък.

Състава на Пирин (Рз) спечели с 2-0 на старта на първенството срещу гостуващия отбор на Струмска слава (Радомир). Това на практика бе треньорския дебют на Иван Стойчев начело на тима от Пиринско.

Отборите на „Чепинец” и Пирин (Рз) са се срещали общо 8 пъти в последните 10 години. В тези срещи баланса на велинградчани е отрицателен – 1 победа, 2 равенства и 5 загуби, при голова разлика 6-16.

Сезон 2004/05 година
14.11.2004 – Пирин (Рз) – Чепинец 1-0
15.05.2005 – Чепинец – Пирин (Рз) 0-2

Сезон 2005/06 година

19.10.2005 – Чепинец – Пирин (Рз) 2-1
30.04.2006 – Пирин (Рз) – Чепинец 3-0

Сезон 2007/08 година

27.10.2007 – Пирин (Рз) – Чепинец 4-1
14.05.2008 – Чепинец – Пирин (Рз) 0-0

Сезон 2008/09 година
09.11.2008 – Пирин (Рз) – Чепинец 2-0
24.05.2009 – Чепинец – Пирин (Рз) 3-3

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.