СКОНТО ООД

Пътят към „В” група минава през Обеля ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 21 Август 2009 22:14
 Отборът на Витоша (Долна Диканя) отново ще се хвърли в битка за трета дивизия

За първи път в историята на ЮЗ „В” АФГ ще се изиграят повторни баражи за попълване състава на групата.

Три отбора се целят към свободното място в третия ешелон. Шампионите на областните групи - Витоша (Долна Диканя) от Перник, Искрец от София-област и Рилски орли (Бистрица) от Кюстендил, загубиха през юни квалификациите за трета дивизия, но сега ще имат поправителен изпит.

Днес в ЗС на БФС – София, в присъствието на представители на трите клуба бе изтеглен жребия за предстоящите срещи.

В неделя (23 август) от 17 часа на стадиона в столичния квартал „Обеля” съперници ще бъдат отборите на „Искрец” и Витоша (Долна Диканя). Победителят от този мач ще трябва да се изправи в сряда от 17 часа срещу Рилски орли (Бистрица) в директен спор за място в ЮЗ „В” АФГ. Решителната среща ще се проведе отново на стадиона в Обеля, където преди 2 сезона домакински срещи в трета дивизия играеше столичния „Люлин”.

Двубоят в сряда може и въобще да не се състои, ако до вторник (25 август), Беласица (Петрич) не се картотекира за новото първенство в трета дивизия.

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.