СКОНТО ООД

ПК Белмекен с бронзово отличие от София ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 11 Март 2016 10:03
Георги Сейменов със завоювания медал на 50 м бътерфлай

Плувен клуб „Белмекен” - Велинград, воден от Йорданка  Пенина  участва със седем състезатели на Държавното първенство по плуване за мъже, жени и младежи на 25 м басейн. В първенството, което се проведе от 3 до 6 март 2016 на Плувната палата в София участваха 340 плувци от 36 клуба.

Щафетата на ПК Белмекен с треньорката си Йорданка Пенина

При мъжете МС Георги Сейменов  спечели бронзов медал на 50 м бътерфлай  и е пети на 100 м бътерфлай. Стоян Допчев се класира шести на 50 м бътерфлай при младежите.  В двете щафети заедно с тях взеха участие  Димитър Ролев, Росен Кривулев, Георги Евтимов и Красимир Драганов, като в свободната щафета се класираха на 12-о и в смесената на 14-о място.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Спартак (Калугерово)32-1940
 12 Тракиец (Главиница)32-1840
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 103 посетителя в сайта

Приятели

. .
.