СКОНТО ООД

Хеттрик за СОУ „Св. св. Кирил и Методий” във волейбола ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Февруари 2016 20:43
 
Най-оспорван бе мачът за първото място при учениците от XI - XII клас

На 20 февруари във Велинград се изиграха решителните мачове от общинския етап на ученическите игри по волейбол.

Над всички в срещите бяха отборите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий” – Велинград, които завоюваха три шампионски титли.

Най-драматична бе развръзката в мачовете при юношите (XI - XII клас), видя репортер на velsport24.com.

 
Тимът на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград постигна 2 победи при най-големите

Възпитаниците на СОУ „Св. св. Кирил и Методий” пречупиха с 2:1 гейма селекцията на ПГГС „Христо Ботев” - Велинград в инфарктен сблъсък. Победителите взеха първия мач с лекота (25:12). В следващия гейм „горските” вдигнаха оборотите и затвориха втората част след 25:14 в своя полза. В тайбрека съперниците се „захапаха” здраво, но в крайна сметка победата с драматичното 20:18 измъкна тимът на СОУ „Св. св. Кирил и Методий”. Преди това победителите се наложиха с 2:0 гейма срещу възпитаниците на ПГИТ „Алеко Константинов” след 25:15 и 25:18. В своеобразния дуел за второто място „горските” се наложиха с 2:0 (25:20, 25:20) срещу „икономистите”.

 
Учениците на ПГИТ "Алеко Константинов" (в черни екипи) завършиха на трето място

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” зае първото място и при юношите от VIII до X клас след 2:0 гейма (25:15, 25:19) срещу ПГГС „Христо Ботев”.

При девойките в същата възраст заявки за участие също бяха подали само 2 отбора. СОУ „Св. св. Кирил и Методий” спечели с 2:0 (25:22, 25:8) срещу СОУ „Васил Левски”.

 
"Горските" загубиха драматично решителния мач за първото място при юношите (XI-XII клас)

При девойките от XI-XII клас общински представител отново ще бъде СОУ „Св. св. Кирил и Методий”. Учебното заведение единствено извади отбор на общинско ниво и така си осигури общо 4 квоти за Пазарджик.

 
Шампионският отбор на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград при XI-XII клас

При най-малките (V – VII клас), при момичетата и момчетата общината ще представят отборите на ОУ „Христо Ботев” – Велинград, който единствени комплектоваха състави за игрите.

Любезен домакин на волейболните мачове от общинските игри бе спортната зала на СОУ „Васил Левски” – Велинград.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.