СКОНТО ООД

Крайно класиране в ЮЗ "В" група - сезон 2015/16 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 29 Май 2016 20:11

Ю Г О З А П А Д Н А "В" А Ф Г

сезон 2015/16 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ЦСКА /СОФИЯ/ 32 31 1 0 146 10 94
2 ВИТОША /БИСТРИЦА/ 32 23 5 4 72 16 74
3 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 32 21 6 5 80 35 69
4 СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/ 32 18 6 8 58 36 60
5 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 32 17 8 7 55 35 59
6 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 32 17 4 11 48 36 55
7 ЧИКО /БЯГА/ 32 12 7 13 57 67 43
8 СЕПТЕМВРИ /СОФИЯ/ 32 13 3 16 67 62 42
9 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 32 11 6 15 41 52 39
10 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 32 10 7 15 52 66 37
11 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 32 10 5 17 41 43 35
12 СОФИЯ 2010 /СОФИЯ/ 32 11 1 20 51 72 34
13 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 32 9 7 16 42 56 34
14 ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/ 32 7 11 14 35 72 32
15 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 32 8 4 20 33 63 28
16 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 32 5 4 23 20 122 19
17 БАЛКАН /ВАРВАРА/ 32 4 5 23 25 80 17

 Отборът на Локомотив (София) е изваден от първенството с решение на СТК при ЗС на БФС - София от 25.08.2015 г. заради две неявявания на срещи от първенството. 

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях. 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРБеласица (Пч)3:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
КРБалкан (Бот)1:0Банско
КРПерун (Кресна)1:6Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
КРНадежда (Добр)0:3Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)27+3464
2Марек (Дупница)27+4763
3Беласица (Петрич)27+2561
4ФК Кюстендил27+34 58
5Чавдар (Етрополе)27+2148
6Балкан (Ботевград)26+2345
7Оборище (Панагюрище)27+441
8
Пирин (Гоце Делчев)27+1039
9
Ботев (Ихтиман)27+734
10
Пирин (Разлог)27-1133
11Сливнишки герой (Сливница)27-730
12Рилски спортист (Самоков)27-1129
13Надежда (Доброславци)26-1428
14Гранит (Владая)27-2626
 15  Левски (Чепинци)27-3224
16Перун (Кресна)27-3719
17Банско27-2419
18Велбъжд (Кюстендил)27-4316
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
16:00Гранит (Владая)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот) 
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (Разлог)
16:00  Банско-:-Рилски спортист
16:00ФК Кюстендил-:-Надежда (Добр)
16:00Пирин (ГД)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Велбъжд (Кн)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.