СКОНТО ООД

Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 20 Февруари 2016 22:17

Ученици от V до VII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

16.02.2016 г.(вторник) - гр. А

13:00

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 0:3

16.02.2016 г.(вторник) - гр. B

14:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

19.02.2016 г.(петък) - гр. А

13:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

6:2

19.02.2016 г.(петък) - гр. B

14:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

4:7

23.02.2016 г.(вторник) - гр. А

13:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 3:2

23.02.2016 г.(вторник) - гр. B

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:2

26.02.2016 г.(петък)

13:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 6:1

26.02.2016 г.(петък)

15:00 

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

01.03.2016 г.(вторник) – мач за 3-4 място

13:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 

01.03.2016 г.(вторник) - ФИНАЛ

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 

   Ученици от VIII до X клас 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

16.02.2016 г.(вторник) – гр. B

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 4:0

18.02.2016 г.(четвъртък) – гр. А

13:00

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 1:6

18.02.2016 г.(четвъртък) – гр. B

14:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

8:1

22.02.2016 г.(понеделник) – гр. В

13:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 1:3

22.02.2016 г.(понеделник) – гр. B

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 15:0

23.02.2016 г.(вторник) – гр. А

16:00

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

6:6

24.02.2016 г.(сряда) – гр. B

13:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 8:2

24.02.2016 г.(сряда) – гр. B

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

0:1

25.02.2016 г.(четвъртък) – гр. А

16:00

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

4:6

29.02.2016 г.(понеделник)

13:00

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 

29.02.2016 г.(понеделник)

15:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

 

07.03.2016 г.(понеделник) – мач за 3-4 място

13:00

 

 

 

07.03.2016 г.(понеделник) – ФИНАЛ

15:00

 

 

 

  Ученици от XI до XII клас 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

19.02.2016 г.(петък)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

2:4

25.02.2016 г.(четвъртък)

15:15

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 9:3

09.03.2016 г.(сряда) – мач за 3-4 място

13:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка 

09.03.2016 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:00

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 


 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.