СКОНТО ООД

Съперниците на Чепинец през зимната пауза ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 24 Януари 2016 19:01
Наставникът на Чепинец Атанас Стоилов ще тества няколко нови играчи през подготвителния етап

Отбори от Югозападната „В“ група преобладават в списъка със зимни контроли на Чепинец (Велинград).

Играчите на старши треньора Атанас Стоилов стартираха проверките с мач срещу третодивизионния София 2010. В първата си среща за 2016 година, Чепинец отстъпи с 2:3 срещу „гражданите“.

Мач №2 за велинградския отбор ще се проведе на 30 януари (събота) от 14:00 ч. на изкуствения терен в столичния квартал „Драгалевци“. Противник на Чепинец ще бъде друг представител на Югозападната „В“ група – Велбъжд (Кюстендил).

Следващото изпитание за тимът от курорта ще бъде на 6 февруари (събота) от 11:00 ч. в столичния квартал „Овча купел“. Там велинградчани ще премерят сили с юношите на Славия, които участват в елитната ни дивизия до 19 г.

Отборът на Чепинец ще бъде тестван и срещу Витоша (Бистрица). Мачът срещу „тигрите“, които заемат второ място в Югозападната трета лига, е предвиден за 10 февруари (сряда) на комплекс „Царско село“.

Последният предсезонен спаринг за Чепинец пък е заложен за 14 февруари, когато съперник на тима ще бъде четвъртодивизионния Академик (София).  Най-вероятно срещата ще се играе във Велинград, ако атмосферните условия позволяват.

Шампионатът в Югозападната „В“ група се подновява на 21 февруари, когато Чепинец посреща отбора на Беласица (Петрич).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 104 посетителя в сайта

Приятели

. .
.