СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2015-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Декември 2015 19:41
Състезатели от 8 спортни клуба получиха награди

27 спортисти от 8 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2015 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 17 декември. Домакин на събитието за първи път в историята бе Рок и джаз клуб „Under The stage“.

Д-р Костадин Коев, Бельо Мандраджиев и Сергей Кичиков (отляво надясно) по време на церемонията

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през 2016 година.

Кметът на Велинград връчва награда на Николай Сейменов от ПК Белмекен

Сред официалните гости на събитието освен кмета д-р Коев, присъстваха също заместникът му Сергей Кичиков и председателят на общинския съвет Бельо Мандраджиев. Тримата връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Шефът на ситипарламента - Бельо Мандраджиев със състезателите на КСТ "Импулс" Борис Даскалов и Диана Енчева

Със специален плакет бе отличен еврошампионът по сумо Иван Шейнов. Националът е по-известен като велинградския Котоошу.

Индивидуални грамоти за постиженията им през 2015 година пък бяха връчени на още 36 спортисти.

Велинградският Котоошу получи специален приз

За празничното настроение на присъстващите се погрижи професионален DJ, а за събитието бе осигурен и кетъринг.

Велинградските спортисти от всички възрасти напълниха Рок и джаз клуб "Under The stage"

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК”Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Николай  Сейменов, Вангелина Драганова, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Петър Димитров, Милан Еленов, Димитър Георгиев

ВК „Велинград волей” - Владимир Клешков, Димитър Темелков, Костадин Грънчаров

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Людмил Кехайов, Асен Илиев, Васил Игнатов

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Марио Иванов

КСТ „Импулс” - Илия Добрев - Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов - Диана Енчева, Кирил Забурдяев - Яна Янушева 

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - Отл. среща

5 май 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)0:0Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

28 април 2021 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)1:2Оборище (Пан)
КРРилски спортист2:0Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)1:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой2:2Пирин (Разлог)
КРПерун (Кресна)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)0:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРВелбъжд (Кн)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - XXX кръг

3 май 2021 г. (понеделник) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Родопи (Коз)
КРОборище II (Пан)3:0Тракиец (Глав)
КРСпартак (Кал)1:1Величково
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)2:5Сарая
КРВихър (Ветрен)1:0Левски (Ракитово)
КРЛокомотив (Септ)3:0Тракия (Пз)
СЛЛозен0:3Марица (Белово)
 Левски (Пат)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)29+5469
2Беласица (Петрич)29+2765
3Вихрен (Сандански)29+3265
4ФК Кюстендил29+38 64
5Балкан (Ботевград)29+2450
6Чавдар (Етрополе)29+1748
7Оборище (Панагюрище)29+545
8
Пирин (Гоце Делчев)29+1042
9
Ботев (Ихтиман)29+737
10
Пирин (Разлог)29-1634
11Рилски спортист (Самоков)29-1132
12Сливнишки герой (Сливница)29-831
13Гранит (Владая)29-2629
14Надежда (Доброславци)29-1629
 15  Левски (Чепинци)29-3327
16Банско29-2025
17Перун (Кресна)29-3722
18Велбъжд (Кюстендил)29-4716
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Велбъжд (Кн)
18:00ФК Кюстендил-:-Перун (Кресна)
18:00Пирин (Разлог)-:-Балкан (Бот) 
18:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
18:00  Банско-:- Пирин (ГД)
18:00Левски (Чепинци)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Вихрен (Санд)
18:00Гранит (Владая)-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Брацигово
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.