СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2015-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Декември 2015 18:41
Състезатели от 8 спортни клуба получиха награди

27 спортисти от 8 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2015 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 17 декември. Домакин на събитието за първи път в историята бе Рок и джаз клуб „Under The stage“.

Д-р Костадин Коев, Бельо Мандраджиев и Сергей Кичиков (отляво надясно) по време на церемонията

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през 2016 година.

Кметът на Велинград връчва награда на Николай Сейменов от ПК Белмекен

Сред официалните гости на събитието освен кмета д-р Коев, присъстваха също заместникът му Сергей Кичиков и председателят на общинския съвет Бельо Мандраджиев. Тримата връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Шефът на ситипарламента - Бельо Мандраджиев със състезателите на КСТ "Импулс" Борис Даскалов и Диана Енчева

Със специален плакет бе отличен еврошампионът по сумо Иван Шейнов. Националът е по-известен като велинградския Котоошу.

Индивидуални грамоти за постиженията им през 2015 година пък бяха връчени на още 36 спортисти.

Велинградският Котоошу получи специален приз

За празничното настроение на присъстващите се погрижи професионален DJ, а за събитието бе осигурен и кетъринг.

Велинградските спортисти от всички възрасти напълниха Рок и джаз клуб "Under The stage"

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК”Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Николай  Сейменов, Вангелина Драганова, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Петър Димитров, Милан Еленов, Димитър Георгиев

ВК „Велинград волей” - Владимир Клешков, Димитър Темелков, Костадин Грънчаров

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Людмил Кехайов, Асен Илиев, Васил Игнатов

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Марио Иванов

КСТ „Импулс” - Илия Добрев - Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов - Диана Енчева, Кирил Забурдяев - Яна Янушева 

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Витоша (Бистрица)
КРОборище (Пан)0:0Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)0:2ЦСКА II (Сф)
КРРилски спортист1:2Костинброд
КРМиньор (Пк)1:0Септември II (Сф)
КРСептември (Сим)1:1Сливн. герой
КРБанско тиим1:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихт)2:0Левски II (Сф)
КРПирин (Рз)2:1Славия II (Сф)
КРФК Кюстендил0:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРЗвезда (Семч)3:3Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:1Чико-Бунара (Бяга)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Рак)2:5Величково
КРЛокомотив (Септ)3:4Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVI кръг

24 февруаври 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Спартак (Кал)
КРТракия (Мирянци)1:2Вихър (Ветрен)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРОборище II (Пан)4:0Тракиец (Глав)
КРСарая7:0Юнак (Ивайло)
КРЛозен1:8Балкан (Варвара)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XII кръг

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛесичово1:0ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)21+3055
 2 ЦСКА II (София)21+2249
3Вихрен (Сандански)21+939
4Балкан (Ботевград)21+436
 5 Рилски спортист (Самоков)21+536
6Сливнишки герой (Сливница)21+136
7Банско тийм21+131
8
ФК Кюстендил21+1130
9Ботев (Ихтиман)21-129
10
Витоша (Бистрица)21-228
11Левски II (София)21+326
 12 Септември II (София)21 026
 13 Септември (Симитли)21-424
14Хебър II (Пазарджик)21-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)21-920
16Славия II (София)21-2117
 17 Оборище (Панагюрище)21-2717
18ОФК Костинброд21-2016
19Пирин (Разлог)21-2115
20Чавдар (Етрополе)*21+2341*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛКостинброд3:0Чавдар (Етр)
15:00Славия II (Сф)-:-Оборище (Пан)
15:00Витоша (Бистрица)-:-Хебър II (Пз)
15:00ЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Рз)
15:00Левски II (Сф)-:-Рилски спортист
15:00Септември II (Сф)-:-Септември (Сим)
15:00Балкан (Бот)-:-Ботев (Ихт)
15:00Сливн. герой-:-ФК Кюстендил
15:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Банско тиим
15:00Вихрен (Санд)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)14+1224
4Марица (Белово)14+1021
 5 Величково14-1615
6Локомотив (Септември)14-413
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)14-536
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛЛевски (Пат)3:0Хебър III (Пз)
15:00Марица (Белово)-:-Звезда (Семч)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Рак)
15:00Величково-:-Локомотив (Септ)
 Чепинец (Вел)-почива

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+7248
 2 Брацигово16+5437
3Сарая16+2333
4Оборище II (Панагюрище)15+925
 5 Вихър (Ветрен)15-123
6Лозен16-3217
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)16-3111
9
Спартак (Калугерово)16-3110
10
Юнак (Ивайло)16-484

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово
15:00Тракия (Мирянци)-:-Оборище II (Пан)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Лозен

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Сарая
15:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.