СКОНТО ООД

Злато за Радина Попова от ПК "Белмекен" на турнира „Пловдив 2015” ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 30 Ноември 2015 22:06
Радина Попова

ПК „Белмекен” се представи с 4 състезатели на международния плувен турнир  „Пловдив 2015”. Спортното събитие се проведе на 28 и 29 ноември 2015 г. на басейн „Младост” в Пловдив.
 
Радина Попова спечели златния медал на 50 м. св. стил и бронзов на 100 м. св. стил при девойките, род. 2001/02 г. Това е трети международен турнир, на който тази година Радина става шампион  след  „Младост 2015”  и „Замората”.

При момчетата, родени през 2002 г. Ясен Кичуков постигна трето време на 50 м. св. стил. При мъжете Стоян Допчев и Красимир Драганов се класираха в осмицата.
 
От 4 до 6 декември други трима състезатели на ПК „Белмекен” ще стартират на силния турнир „Александрия” в Солун, който е и олимпийска квалификация, съобщиха за velsport24.com от велинградския клуб.

Сред тях са републиканския шампион за 2015 при мъжете  Николай Сейменов и медалистите Георги Сейменов и Ангел Йовчев, предвождани от треньорката Йорданка Пенина.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.