СКОНТО ООД

7 срещи за начало в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 16 Август 2009 15:39
 На стадиона в Бистрица ще започне участието на Бенковски (Пазарджик) в Югозападната “В“ група

В неделя (16 август) ще започне новия сезон в Югозападната “В” група. Все още обаче не е уточнен състава на трета дивизия за сезон 2009/2010 година. Поради тази причина ще се изиграят общо 7 мача, а през новата седмица ще бъде утвърден пълния състав на групата.

Крайно любопитен ще бъде двубоят в Бистрица, където домакините от „Витоша” ще приемат Бенковски (Пз). За отбора на “Беки“ това ще бъде официален дебют в трета дивизия.

 Максим Максимов

Много интересен се очертава и сблъсъкът на стадион “Димитър Пенев“ в софийското село Мировяне. Там друг новак – Нови Искър ще домакинства на целещия се високо Велбъжд (Кюстендил). Срещата е поверена на рефера Максим Максимов от Костинброд.

На стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик домакините от „Хебър” ще приемат състава на Места (Хаджидимово). Домакините изкараха „на мускули” своята подготовка и срещу „Места” ще се видят истинските възможности на отбора.

Съставът на Сливнишки герой (Сливница) излиза пред собствена публика срещу Ботев (Ихтиман). Срещата ще реферира Георги Иванов от Благоевград.

За първи три домакински точки ще играе и отборът на Левски (Елин Пелин), който ще има за съперник Германея (Сапарева баня).

Нови 90 минути на старта на новото първенство ще имат Пирин (Разлог) и Струмска слава (Радомир). Интересното в случая е, че двата тима играха в Разлог в последния кръг от миналото първенство, а двубоят завърши без гол (0-0).

Последният мач от първия кръг ще противопостави Бенковски (Костинброд) и Миньор (Бобов дол). Новото при домакините е, че си върнаха старото име на клуба. През миналия сезон те участваха като ПФК Велбъжд Кюстендил.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.