СКОНТО ООД

Войводина (Нови Сад) с шампионски дубъл в „Звезди на бъдещето“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 28 Август 2015 22:07
Международният детски турнир "Звезди на бъдещето" се проведе на стадионите във Велинград и Ракитово

Отборите на Войводина (Нови Сад) триумфираха като победители във второто издание на международния детски турнир „Звезди на бъдещето“, проведен от 23 до 28 август. Сръбските таланти си осигуриха златните отличия и в двете възрасти на надпреварата - при наборите 2002 и 2005 г. По-малките (U11) играха мачовете на терена в Ракитово, а „батковците“ мериха сили на стадиона във Велинград.

Войводина (набор 2002) не остави шанс на съперниците си. Възпитаниците на бившия играч на Левски (София) Миодраг Пантелич постигнаха победи във всичките си шест двубоя от турнира. Второто място и сребърните отличия взеха талантите на Ботев (Пловдив) с наставник Марчо Дафчев. Третото място зае детския тим на Лудогорец (Разград), селекциониран от Емил Георгиев.

Набор 2002 на Войводина записа серия от 6 победи във Велинград

Четвъртото остана за „виолетовите“ играчи на Етър (Велико Търново), а пети са футболистите на Берое (Стара Загора). Дебютантите от Чепинец (Велинград) финишираха на шесто място, а на седма позиция завърши тимът на ДИТ Спорт (София).

При набор 2005 година Войводина грабна купата за №1 след успех във финалния мач срещу малките „акули“ от Черноморец (Бургас). Третото място и бронзовите медали си осигуриха талантите на ДЮФК Национал (София).

Талантите на Войводина, родени след 1 януари 2005 г. завоюваха шампионския трофей на българска земя

Организаторите връчиха на най-добрите играчи от всеки отбор (MVP) индивидуално отличие.

Международният детски турнир „Звезди на бъдещето“ се провежда за втора поредна година. В миналогодишното му издание златните отличия в двете възрасти – до 14- и до 11-годишна възраст грабнаха формациите на сръбския Партизан (Белград).

Организатори на турнира са Община Велинград, Община Ракитово, БФС и Туристическа агенция „Национал Турс“.

Velsport24.com e медиен партньор на събитието.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Голяма крачка за талантите на Чепинец 

Велинград и Ракитово са домакини на „Звезди на бъдещето 2015“ 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРСлавия II (Сф)1:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:0Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)2:0Величково
КРСарая2:3Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛЛевски (Рак)3:0Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)29-532
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Славия II (София)28-1430
 17 Оборище (Панагюрище)29-2930
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)13+716
6Оборище II (Панагюрище)13-1714
7Левски (Паталеница)13-613
8
Сарая13-1712
9
Вихър (Ветрен)13-1610
10Величково13-336
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Левски (Ракитово)21-5715
17Тракиец (Главиница)21-3914
18
Юнак (Ивайло)21-617

Кой е тук?

В момента има 80 посетителя в сайта

Приятели

. .
.