СКОНТО ООД

Чепинец рухна пред класата на ЦСКА ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 23 Август 2015 23:40
ЦСКА продължава с пълен актив и без допуснат гол в трета дивизия (ФОТО: Киро Киров)

Отборът на ЦСКА записа най-внушителната си победа до момента в Югозападната "В" група. "Армейците" сразиха със 7:0 тима на Чепинец в двубой, игран пред близо 4500 зрители на стадион "Българска армия" в столицата. 

"Червените" поведоха с попадение от дузпа, отсъдена в 7-та минута за нарушение срещу Самир Аясс. Точен от бялата точка бе Костадин Хазуров. Отново той две по-късно засече с глава центриране на Александър Александров, покачвайки на 2:0. С шут от границата на наказателното поле Йордан Йорданов даде класически аванс на ЦСКА в 12-та минута.

Костадин Хазуров (вляво) вкара първите две попадения за ЦСКА, до него Мартин Костов (ФОТО: Киро Киров)

В 33-та центриране на Станислав Маламов отдясно завърши с точен изстрел на 17-годишния Павел Головодов за 4:0. В 39-та минута капитанът Борис Галчев отбеляза директно от фаул за 5:0.

През втората част темпото на игра като цяло спадна. В 50-та минута юношата Головодов реализира втория си гол в мача за 6:0. Най-чистата възможност за Чепинец дойде в 66-та минута, когато Аспарух Василев изскочи сам срещу ветерана Стоян Колев, но вратаря на ЦСКА изби топката.

17-годишният талант Павел Головодов (в червено) се отличи с 2 гола срещу Чепинец (ФОТО: Киро Киров)

Крайното 7:0 в полза на лидера в Югозападната "В" група оформи Самир Аясс, който се разписа в 85-та минута.

Състав на ЦСКА:

12. Стоян Колев, 4. Божидар Чорбаджийски, 6. Александър Бранеков, 8. Борис Галчев - капитан (54' - 22. Николай Цветков), 10. Александър Александров (18' - 11. Павел Головодов), 13. Йордан Йорданов, 14. Самир Аясс, 17. Милен Кикарин, 20. Станислав Маламов (46' - 23. Владислав Узунов), 24. Костадин Хазуров, 25. Ангел Грънчов.

Резерви: 1. Анатоли Господинов; 2. Васил Попов, 9. Преслав Йорданов, 21. Виктор Райчев.

Старши треньор: Христо Янев

Състав на Чепинец:

1. Илиян Георгиев, 19. Пламен Гигов, 5. Мартин Костов, 6. Николай Байраков - капитан, 11. Славиян Костадинов, 14. Алек Манолов, 4. Георги Дончев (46' - 15. Дейвид Пенчев), 10. Милен Иванов, 9. Христо Сталев (70' - 20. Михаил Михайлов), 18. Аспарух Василев, 7. Игнат Дамянов (56' - 21. Деян Костадинов).

Резерви: 12. Илиян Брадваров; 3. Вълчо Георгиев, 2. Силвестър Атанасов, Илиян Генов.

Старши треньор: Атанас Стоилов

Главен съдия - Петър Доровски (София)

Асистенти - Светлин Симеонов и Красимир Миланов (София)

Резервен съдия - Павел Цеков (София)

Делегат на БФС - Пламен Коцев (София).

Стадион "Българска армия" - 4500 зрители.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРБеласица (Пч)3:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
КРБалкан (Бот)1:0Банско
КРПерун (Кресна)1:6Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
КРНадежда (Добр)0:3Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)27+3464
2Марек (Дупница)27+4763
3Беласица (Петрич)27+2561
4ФК Кюстендил27+34 58
5Чавдар (Етрополе)27+2148
6Балкан (Ботевград)26+2345
7Оборище (Панагюрище)27+441
8
Пирин (Гоце Делчев)27+1039
9
Ботев (Ихтиман)27+734
10
Пирин (Разлог)27-1133
11Сливнишки герой (Сливница)27-730
12Рилски спортист (Самоков)27-1129
13Надежда (Доброславци)26-1428
14Гранит (Владая)27-2626
 15  Левски (Чепинци)27-3224
16Перун (Кресна)27-3719
17Банско27-2419
18Велбъжд (Кюстендил)27-4316
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
16:00Гранит (Владая)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот) 
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (Разлог)
16:00  Банско-:-Рилски спортист
16:00ФК Кюстендил-:-Надежда (Добр)
16:00Пирин (ГД)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Велбъжд (Кн)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.