СКОНТО ООД

Емблематичен мач вдига волтовете в Пиринско ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 05 Април 2009 11:51
Малеш и Септември (Симитли) без право на грешка

Култовият мач между Добринище и Пирин (Разлог) е лютото дерби на Пиринско тази неделя. Съседският сблъсък се очаква да вдигне адреналина и да нажежи страстите до червено. Поне няколкостотин фенове на двата отбора ще дерат гърла на стадиона в Добринище. Предпоставка за зрителският интерес е и разстоянието между двете населени места (14 км).

Далеч от Добринище, на стадион „Николай Кръстев – Шулц”, лидерът Миньор (Бобов дол) няма да има право на грешка срещу гостуващия Миньор’19 (Перник).

Преследвачът Малеш (Микрево) ще гони на всяка цена трите точка при гостуването си на Сливнишки герой (Сливница).

Третият кандидат за „Б” група – Септември (Симитли) ще пътува до София, където ще има за съперник записалия две поредни победи тим на „Люлин”.

Крайно интересен се очертава да бъде и двубоят между Левски (Долна баня) и Левски (Елин Пелин). Домакините изпитват остра нужда от точки, докато гостите вече отпаднаха от сметките за първото място в Югозападната „В” група.

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово, „Места” не трябва да се затрудни с Велбъжд (Костинброд).

Протоколен мач на пръв поглед се очертава и в Радомир, където „Струмска слава” ще посрещне Пирин 2001 (Благоевград). Гостите, водени от Ивайло Андонов играят необременено и това може да създаде известни затруднения за домакините.

Велбъжд (Кюстендил) ще излезе пред собствена публика срещу гостуващия Ботев (Ихтиман).

Наказаният с лишаване от домакинство тим на Германея (Сапарева баня) ще приеме Витоша (Бистрица) на стадиона в Бобошево.
 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 54 посетителя в сайта

Приятели

. .
.