СКОНТО ООД

Крайно есенно класиране в ЮЗ "В" група за сезон 2015/16 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 29 Ноември 2015 20:32

Ю Г О З А П А Д Н А "В" А Ф Г

сезон 2015/16 г.

КРАЙНО ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ЦСКА /СОФИЯ/ 16 16 0 0 65 1 48
2 ВИТОША /БИСТРИЦА/ 16 13 1 2 40 10 40
3 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 16 12 1 3 36 17 37
4 СЕПТЕМВРИ /СОФИЯ/ 16 10 2 4 36 17 32
5 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 16 10 1 5 28 18 31
6 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 16 9 3 4 29 20 30
7 ЧИКО /БЯГА/ 16 7 3 6 31 29 24
8 СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/ 16 6 5 5 27 24 23
9 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 16 6 2 8 15 17 20
10 ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/ 16 5 4 7 22 38 19
11 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 16 5 1 10 17 36 16
12 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 16 4 3 9 17 35 15
13 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 16 4 3 9 21 26 15
14 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 16 4 2 10 19 30 14
15 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 16 3 3 10 15 40 12
16 БАЛКАН /ВАРВАРА/ 16 1 4 11 15 38 7
17 СОФИЯ 2010 /СОФИЯ/ 16 2 0 14 13 50 6

  Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

ПФК "Локомотив" (София) е изваден от състава на ЮЗ "В" АФГ с решение на СТК при ЗС на БФС - София от 25.08.2015 г. заради две неявявания на срещи от първенството.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 84 посетителя в сайта

Приятели

. .
.