СКОНТО ООД

Теглене на жребия за сезон 2015/16 г. в ЮЗ "В" група ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 27 Юли 2015 08:07

 

Жребият за новото първенство в Югозападната "В" група ще се тегли днес от 11:00 ч. в София. Velsport24.com ще проследи церемонията на живо и ще Ви информира за всички подробности от събитието. Домакин на тегленето на жребия ще бъде Пресклуб България, помещаващ се в сградата на Националния стадион "Васил Левски".

Очаквайте съперниците на старта на трета дивизия. Първенството трябва да започне на 9 август 2015 г. с участието на 18 отбора.

 

 

 1ЧИКО  - ВИТОША БИСТРИЦА 18
 2 СОФИЯ 2010 - ВЕЛБЪЖД 17
 3 РИЛСКИ СПОРТИСТ - БОТЕВ ИХТИМАН 16
 4 БЕЛАСИЦА - ЧЕПИНЕЦ 15
 5 ВИХРЕН - СЕПТЕМВРИ СФ 14
 6 ЦСКА - СТРУМСКА СЛАВА 13
 7 ГЕРМАНЕЯ - МИНЬОР ПК 12
 8 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ - ПИРИН ГД 11
 9 ЛОКОМОТИВ СФ

 - 

 БАЛКАН ВАРВАРА 10
      
ОЧАКВАЙТЕ МНОГО ОТЗИВИ ОТ ЖРЕБИЯ В ЮГОЗАПАДНАТА "В" ГРУПА!!!
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

ППБеласица (Пч)2:2Оборище (Пан)
ППВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
ППБалкан (Бот)0:0Банско
ПППерун (Кресна)0:2Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
ПППирин (Разлог)2:0Левски (Чепинци)
ППВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
ППБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 192 посетителя в сайта

Приятели

. .
.