СКОНТО ООД

Съдийки взеха последния мач на Оборище в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 31 Май 2015 10:03

Християна Гутева (с топката) свири последната изява на Оборище и Спортист във ЮЗ "В" група

Столичанката Християна Гутева получи наряд за неделната среща между шампиона Оборище (Панагюрище) и изпадналия тим на Спортист (Своге). Мачът е от последния кръг от първенството на Югозападната "В" група. След срещата домакините ще бъдат наградени за първото си място от Зоналния съвет на БФС.

Двубоят между Пирин (Гоце Делчев) и Вихрен (Сандански) е поверен на рекордьора през този сезон Методи Павлов. Арбитърът от София ще запише мач №8 в това първенство на трета дивизия.

Сблъсъкът между Витоша (Бистрица) и Миньор (Перник) ще свири столичанинът Станимир Тренчев.

Софиянецът Иван Иванов ще надува свирката и в другия мач на територията на столицата, който противопоставя тимовете на Конелиано и Сливнишки герой (Сливница).

Съставът на Германея (Сапарева баня) приема съседите си от Велбъжд (Кюстендил). Двубоят ще реферира перничанинът Мартин Спасов.

Кюстендилецът Емилиян Антонов пък ще бъде главен арбитър на мача между Балкан (Варвара) и Рилски спортист (Самоков).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.