СКОНТО ООД

Футболистите на СОУ „Васил Левски“ са шампиони при най-малките ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 04 Май 2015 22:45
 
Отборът на СОУ "Васил Левски" (в сини екипи) стана общински първенец по футбол при V-VII клас

Ученическият отбор на СОУ „Васил Левски“ – Велинград стана общински първенец във футболния турнир при V-VII клас.

 
Учениците на СОУ "Васил Левски" бяха пълни господари на терена във финала срещу ОУ "Георги Бенковски"

Във финалната среща, играна на 29 април, тимът на школото разби с 8:0 връстниците си от друго велинградско училище - ОУ „Георги Бенковски“.

 
Селекцията на ОУ "Георги Бенковски" стигна до второто място

В „малкия“ финал премериха сили съставите на СОУ „Методий Драгинов“ и ОУ „Неофит Рилски“ – Велинград. Учениците от Драгиново завоюваха третото място след убедителен успех със 7:2.

 
Съставът на ОУ "Неофит Рилски" също заслужи поздравления за представянето си

Общинският турнир по футбол при най-малките (V-VII клас) трябваше да завърши още през месец март, но тежките зимни условия попречиха надпреварата да приключи в срок. Тогава преподавателите по физическо възпитание и спорт решиха футболните срещи да се изиграят на по-късен етап.

Георги БЕЛЕВ

Всички резултати от Общинските игри по футбол за учебната 2014/15 г. 

Наградиха най-добрите отбори в общинските игри по футбол 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСл. герой0:1Оборище (Пан)
КРНадежда (Добр)1:0Хебър II (Пз)
КРКостинброд4:1Левски (Чепинци)
КРРилски спортист2:3Гранит (Владая)
КРБанско0:0Чавдар (Етр)
КРБотев (Ихт)0:2Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)0:0Витоша (Бистрица)
КРПирин (ГД)3:1Пирин (Рз)
КРФК Кюстендил1:0Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин II (Блгр)

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)0:3Марица (Белово)

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 9 посетителя в сайта

Приятели

. .
.