СКОНТО ООД

„Горските“ грабнаха титлата при юношите ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 01 Март 2015 00:37
 
Селекцията на ПГГС "Христо Ботев" се оказа без конкуренция при юношите от XI-XII клас

Баскетболистите на ПГГС „Христо Ботев“ преодоляха конкуренцията в общинската надпревара при учениците от XI и XII клас. „Горските“ оставиха зад себе си отборите на СОУ „Св. св Кирил и Методий“ и ПГИТ „Алеко Константинов“.

Тимът на гимназията по горско стопанство постигна 2 победи. В първия си мач „горските“ преодоляха с 36:17 връстниците си от СОУ „Св. св Кирил и Методий“. Най-изразителната победа за играчите на селекционера Веселин Пандев пък дойде срещу ПГИТ „Алеко Константинов“. „Горските“ разбиха съперника с 30 точки разлика (49:19 точки).

 
"Горските" ще премерят сили с най-добрите тимове от областта

Втори финишира съставът на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“, който победи в директния сблъсък „икономистите“ с 35:18.

Първите три тима в крайното класиране бяха отличени от община Велинград с купи, плакети, флагчета и баскетболни топки.

 
СОУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло-червено) преодоля ПГИТ "Алеко Константинов" в директния спор за второто място

Баскетболният тим на ПГИТ „Алеко Константинов“ пък стана общински шампион при девойките от XI-XII клас. Възпитаничките на гимназията бяха единствените, които сглобиха отбор и така си осигуриха участие в областния етап на игрите.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 62 посетителя в сайта

Приятели

. .
.