СКОНТО ООД

Баскетболна доминация на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ при VIII-X клас ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 01 Март 2015 00:24
 
Юношите на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" се наложиха във финала срещу ПГГС "Христо Ботев" с 21 точки разлика

Отборите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ спечелиха баскетболните титли при юношите и девойките в групата от VIII до X клас.

 
Девойките на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" са шампионки в групата от VIII до X клас

Финалната среща при девойките противопостави СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СОУ „Васил Левски“. Срещата бе най-завързаната от всички седем двубоя от общинския кръг по баскетбол. Петицата на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ измъкна крайния успех с резултат 10:7 точки и си осигури участие в областния етап от игрите.

 
Селекцията на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" продължава в областния етап от игрите

При юношите тимът на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ бе достатъчно убедителен и стана първенец след победа с 30:9 точки срещу връстниците си от ПГГС „Христо Ботев“.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.