СКОНТО ООД

Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 25 Февруари 2015 23:27
 

Ученици от V до VII клас

 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

24.02.2015 г.(вторник)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

 4:3

24.02.2015 г.(вторник)

14:45

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

24.02.2015 г.(вторник)

16:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

2:2

27.02.2015 г.(петък)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

3:5

27.02.2015 г.(петък)

14:45

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

0:3

27.02.2015 г.(петък)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

0:6

27.04.2015 г.(понеделник)

13:30

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

1:0

27.04.2015 г.(понеделник)

14:45

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

3:0 сл.

27.04.2015 г.(понеделник)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

0:10

29.04.2015 г.(сряда) – Среща за 3-4 място

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

7:2

29.04.2015 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

8:0

Ученици от VIII до X клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

25.02.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 3:8

25.02.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 2:5

04.03.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

04.03.2015 г.(сряда)

15:30

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 11:0

09.03.2015 г.(понеделник)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

непроведен

18.03.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

3:6

20.03.2015 г. (петък)-ФИНАЛ

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 3:5 

Ученици от XI до XII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

23.02.2015 г.(понеделник)

14:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 3:0 (сл.)

23.02.2015 г.(понеделник)

15:30

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 0:14

26.02.2015 г.(четвъртък)

14:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

5:2

26.02.2015 г.(четвъртък)

16:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 8:0 

19.03.2015 г.(четвъртък)

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

5:4

05.03.2015 г.(четвъртък)

15:30

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

  непроведен

Всичко за общинските ученически игри във Велинград (2013/14 г.):

Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 

Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 

Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 

„Горската“ сила първа при юношите 

Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 

Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 

Приключиха общинските игри по тенис на маса 

Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 

Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“

7-голов трилър на старта на футболния турнир 

4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.