СКОНТО ООД

Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 26 Февруари 2015 00:27
 

Ученици от V до VII клас

 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

24.02.2015 г.(вторник)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

 4:3

24.02.2015 г.(вторник)

14:45

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

24.02.2015 г.(вторник)

16:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

2:2

27.02.2015 г.(петък)

13:30

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

3:5

27.02.2015 г.(петък)

14:45

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

0:3

27.02.2015 г.(петък)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

0:6

27.04.2015 г.(понеделник)

13:30

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

1:0

27.04.2015 г.(понеделник)

14:45

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

3:0 сл.

27.04.2015 г.(понеделник)

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

0:10

29.04.2015 г.(сряда) – Среща за 3-4 място

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

7:2

29.04.2015 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

8:0

Ученици от VIII до X клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

25.02.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 3:8

25.02.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 2:5

04.03.2015 г.(сряда)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

04.03.2015 г.(сряда)

15:30

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

 11:0

09.03.2015 г.(понеделник)

14:00

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

непроведен

18.03.2015 г.(сряда)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

3:6

20.03.2015 г. (петък)-ФИНАЛ

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 3:5 

Ученици от XI до XII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

23.02.2015 г.(понеделник)

14:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

 3:0 (сл.)

23.02.2015 г.(понеделник)

15:30

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 0:14

26.02.2015 г.(четвъртък)

14:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

5:2

26.02.2015 г.(четвъртък)

16:00

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

 8:0 

19.03.2015 г.(четвъртък)

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

5:4

05.03.2015 г.(четвъртък)

15:30

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

  непроведен

Всичко за общинските ученически игри във Велинград (2013/14 г.):

Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 

Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 

Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 

„Горската“ сила първа при юношите 

Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 

Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 

СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 

Приключиха общинските игри по тенис на маса 

Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 

Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“

7-голов трилър на старта на футболния турнир 

4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.