СКОНТО ООД

На 18 декември връчват спортните "Оскар"-и за 2014-а ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 24 Ноември 2014 15:10
 
Зам. кметът Исмет Бабучи (най-вдясно) се срещна с представителите на клубовете и медиите
 
Четири клуба имаха пратеници на днешната работна сбирка във връзка с награждаването на най-добрите спортисти на Велинград за 2014 г. 
 
Тристранната среща в общината протече в присъствието на представители на клубовете, журналисти и служители от администрацията. 
 
От страна на общината участие в дискусията взеха ресорният заместник кмет Исмет Бабучи и служителите на администрацията Невена Шуманова и Станислава Енчевска.
 
Присъстващите обсъдиха предложения и идеи, свързани с предстоящото награждаване на спортистите от велинградските клубове. 
 
За поредна година се прие моделът, според който всеки спортен клуб ще номинира най-успелите си през годината състезатели. По настояване на отделни клубове, този път няма да важи ограничението за трима номинирани.

"Клубовете, които имат по-голям брой шампиони в даден спорт имат пълното право да ги посочат", приеха участниците в срещата.

На срещата бе дискутирана "болната" тема с излъчването на Спортист на годината. Присъстващите представители на медиите се обединиха около идеята да се започне работа по изготвянето на регламент, по който да става точкуването и определянето на най-добрия спортист на Велинград. Поради кратките срокове, подобна класация за 2014-а няма да се прави. Взе се решение журналистите да проведат работна среща през януари 2015 г.

Церемонията по награждаването на велинградските спортисти ще се проведе на 18 декември (сряда) от 18,00 часа в Туристическия информационен център. Срокът за представяне на номинациите от страна на клубовете е до 5 декември (включително).

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.