СКОНТО ООД

Пети пореден успех и първо място за децата на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 04 Октомври 2014 19:30
 
Съли Тахчиев (с топката) бележи втория гол за велинградчани, нападателят на Чепинец вече има 15 на сметката си

Тимът на Чепинец продължава със 100%-ов точков актив в областното първенство за деца. Велинградчани, водени от тандема Минчев – Караманов, оглавиха класирането след победа с 5:2 срещу един от претендентите за първото място – селекцията на Чико (Бяга). Преди мача гостите също имаха пълен актив от точки.

Резултатът бе открит още във 2-та минута от щатния голаджия на Чепинец Съли Тахчиев. Отново той покачи на 2:0 в 26-та. До почивката по веднъж гредите се оказаха верни помощници на двамата вратари.

 
Благой Костандовски (в синьо) показва техника срещу Тодор Гюлеметов от Чико

През втората част Съли Тахчиев вкара нови две попадения, а едно добави резервата Димитър Китов. В 39-та Тахчиев направи преднината на Чепинец класическа, а в 41-та съотборника му Димитър Китов вкара за 4:0. В 46-та Николай Пройчев отбеляза гол за Чико, а в 49-та минута Станимир Грозданов бе точен за 4:2.

Крайната победа с 5:3 за велинградчани в 63-та оформи Съли Тахчиев.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.