СКОНТО ООД

13 гола на футболен спектакъл в Ракитово ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 15 Юли 2009 11:39
 Ветераните на Левски (Ракитово) и Левски (София) предложиха много голове и майсторски изпълнения на зрителите

Столичния „Левски” спечели с 4-9 визитата си на Левски (Ракитово) при ветераните. Приятелският двубой се изигра в събота (11 юли) на местния стадион „9-ти септември”.   „Сините” от столицата нанизаха 4 попадения още до почивката. В 5-та минута резултата откри Сашо Начев, който до края оформи своя хеттрик в срещата. Малко по-късно Ангел Станков вкара от дузпа за 0-2. В 25-та минута Красимир Чавдаров реализира за класическото 0-3. Точно след половин час игра точен бе и Божидар Искренов – Гибона.

В самото начало на втората част Ангел Костов от домакините намали резултата на 1-4. Сашо Начев и Стефан Василев доведоха нещата за възпитаниците на наставника Александър Манолов до 1-6. Ангел Костов от дузпа не даде шанс на вратаря Стефан Стайков, правейки 2-6. Броени минути след него и Васко Спасов записа името си сред голмайсторите за 3-6. В средата на второто полувреме Валентин Клинков увеличи аванса на столичани за 3-7. Янко Попчев се отчете с точен изстрел за 4-7. Минута преди края Сашо Начев направи резултата 4-8. Секунди преди последния съдийски сигнал на велинградския арбитър Георги Белев, Валентин Димитров оформи крайното 4-9.  

По традиция след срещата двата отбора се събраха в елитно местно заведение, където заложиха на отбрани питиета и мезета. Доброто настроение доминираше, а ветераните си припомниха не един и два спомена от футболната си кариера.

Отбор на Левски (Ракитово) - ветерани:

1.Никола Божанов, 2.Любо Еков, 3.Ангел Ангелиев, 4.Борислав Комсалов, 5.Ангел Костов, 6.Ангел Станков, 7.Щерян Попчев, 8.Орлин Грънчаров, 9.Никола Попчев, 10.Пламен Керин, 11.Димо Янушев (Янко Попчев, Иван Шошев, Сашо Фотев, Милен Попчев, Стойчо Зарев, Васко Спасов)


Отбор на ПФК Левски (София) - ветерани:

1.Стефан Стайков, 2.Красимир Коев, 3.Руслан Вуцов, 4.Васил Диков, 5.Николай Марков, 6.Красимир Чавдаров, 7.Стефан Василев, 8.Стефан Павлов, 9.Ангел Станков, 10.Сашо Начев, 11.Божидар Искренов (Валентин Клинков, Валентин Димитров, Емил Борисов).

Главен съдия – Георги Белев (Велинград)

Стадион «9-ти септември» - 100 зрители

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)3:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)6:0Перун (Кресна)
КРМарек (Дупница)2:1Балкан (Бот) 
КРСливнишки герой1:2Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)1:2Банско
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (ГД)
КРПирин (Разлог)0:1Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)5:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Чавдар (Етрополе)

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)3:3Величково     
КРБрацигово4:1Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)32+3974
2Вихрен (Сандански)32+4074
3Марек (Дупница)31+5573
4ФК Кюстендил32+43 73
5Балкан (Ботевград)32+2554
6Оборище (Панагюрище)32+1254
7Чавдар (Етрополе)32+1951
8
Пирин (Гоце Делчев)32+1045
9
Ботев (Ихтиман)32+640
10
Надежда (Доброславци)32-1335
11Пирин (Разлог)32-2135
12Рилски спортист (Самоков)32-1433
13Гранит (Владая)32-2832
14Сливнишки герой (Сливница)32-1132
 15  Левски (Чепинци)32-3731
16Банско31-1831
17Перун (Кресна)32-4622
18Велбъжд (Кюстендил)32-6116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)30+7879
 2 Брацигово29+6866
3Балкан (Варвара)29+4565
 4 Марица (Белово)29+2250
5Левски (Паталеница)29+1546
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково29+341
 8 Тракиец (Главиница)30-1539
9Локомотив (Септември)29-838
10
Тракия (Пазарджик)29-1737
11Родопи (Козарско)29-1336
 12 Левски (Ракитово)29-835
13Оборище II (Панагюрище)30-3233
14Спартак (Калугерово)29-2533
15Сарая29-3032
16Вихър (Ветрен)29-2432
17Лозен29-772
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXIII кръг

23 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Чепинец (Вел)
17:00Родопи (Коз)-:-Тракиец (Глав)
17:00Величково-:-Левски (Пат)
17:00Марица (Белово)-:-Балкан (Варвара)
17:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
17:00Левски (Ракитово)-:-Локомотив (Септ)
СЛЛозен0:3Брацигово
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.