СКОНТО ООД

13 гола на футболен спектакъл в Ракитово ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 15 Юли 2009 11:39
 Ветераните на Левски (Ракитово) и Левски (София) предложиха много голове и майсторски изпълнения на зрителите

Столичния „Левски” спечели с 4-9 визитата си на Левски (Ракитово) при ветераните. Приятелският двубой се изигра в събота (11 юли) на местния стадион „9-ти септември”.   „Сините” от столицата нанизаха 4 попадения още до почивката. В 5-та минута резултата откри Сашо Начев, който до края оформи своя хеттрик в срещата. Малко по-късно Ангел Станков вкара от дузпа за 0-2. В 25-та минута Красимир Чавдаров реализира за класическото 0-3. Точно след половин час игра точен бе и Божидар Искренов – Гибона.

В самото начало на втората част Ангел Костов от домакините намали резултата на 1-4. Сашо Начев и Стефан Василев доведоха нещата за възпитаниците на наставника Александър Манолов до 1-6. Ангел Костов от дузпа не даде шанс на вратаря Стефан Стайков, правейки 2-6. Броени минути след него и Васко Спасов записа името си сред голмайсторите за 3-6. В средата на второто полувреме Валентин Клинков увеличи аванса на столичани за 3-7. Янко Попчев се отчете с точен изстрел за 4-7. Минута преди края Сашо Начев направи резултата 4-8. Секунди преди последния съдийски сигнал на велинградския арбитър Георги Белев, Валентин Димитров оформи крайното 4-9.  

По традиция след срещата двата отбора се събраха в елитно местно заведение, където заложиха на отбрани питиета и мезета. Доброто настроение доминираше, а ветераните си припомниха не един и два спомена от футболната си кариера.

Отбор на Левски (Ракитово) - ветерани:

1.Никола Божанов, 2.Любо Еков, 3.Ангел Ангелиев, 4.Борислав Комсалов, 5.Ангел Костов, 6.Ангел Станков, 7.Щерян Попчев, 8.Орлин Грънчаров, 9.Никола Попчев, 10.Пламен Керин, 11.Димо Янушев (Янко Попчев, Иван Шошев, Сашо Фотев, Милен Попчев, Стойчо Зарев, Васко Спасов)


Отбор на ПФК Левски (София) - ветерани:

1.Стефан Стайков, 2.Красимир Коев, 3.Руслан Вуцов, 4.Васил Диков, 5.Николай Марков, 6.Красимир Чавдаров, 7.Стефан Василев, 8.Стефан Павлов, 9.Ангел Станков, 10.Сашо Начев, 11.Божидар Искренов (Валентин Клинков, Валентин Димитров, Емил Борисов).

Главен съдия – Георги Белев (Велинград)

Стадион «9-ти септември» - 100 зрители

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

ОТЛ         Славия II (Сф)-:-Сливн. герой
КРБанско тийм3:0Септември II (Сф)
КРПирин (ГД)1:4Балкан (Бот)

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Марек (Дупница)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етр)-:-Левски Раковски (Сф)
 ЦСКА 1948 III (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГранит (Владая)2:1Надежда (Добр)
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)0:0ФК Кюстендил
КРРилски спортист0:0ОФК Костинброд

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
 Левски II (Сф)-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Юнак (Ивайло)-:-Локомотив (Септ)
17:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен)-:-Сарая
17:00Лозен-:-Ботев (Черн)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)6+1318
 2 Чавдар (Етрополе)6+915
3Славия II (София)6+512
4Сливнишки герой (Сливница)5+412
 5 Балкан (Ботевград)7-57
6Банско тийм6-47
7ЦСКА 1948 III (София)6+17
8
Ботев (Ихтиман)5 06
9Септември II (София)7-45
10
Левски-Раковски (София)6-114
11Пирин (Гоце Делчев)6-83
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд6+818
 2 ФК Кюстендил7+914
3Оборище (Панагюрище)6+113
4Рилски спортист (Самоков)6+28
 5 ЦСКА II (София)6 08
6Вихрен (Сандански)5+68
7Септември (Симитли)6+37
8
Гранит (Владая)6-35
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)5-113
11Надежда (Доброславци)7-122
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)3+239
 2 Брацигово3+89
3Левски (Паталеница)3+56
4Спартак (Калугерово)3+16
 5 Спартак (Пещера)3-53
6Марица (Белово)3-63
7Оборище II (Панагюрище)3-63
8
Юнак (Ивайло)3-73
9
Локомотив (Септември)3-93
10Тракиец (Главиница)3-40
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)3+159
 2 Чепинец (Велинград)3+139
3Величково3+99
4Чико-Бунара (Бяга)3+26
 5 Звезда (Семчиново)3-43
6Сарая3-43
7Вихър (Ветрен)3-63
8
Лозен3-83
9
Тракия (Пазарджик)3-50
10Ботев (Черногорово)3-120
  

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.